Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Wazyl zasypał ciosami o wiele wyższego Francuza

GROMDA 13: Wazyl zasypał ciosami o wiele wyższego Francuza

Rafał “Wazyl” Szczerbiński pokonał Paula “Parisa” Bicheta w trzeciej rundzie. Tak zakończył się pierwszy superfight gali GROMDA 13.

GROMDA 13 Wazyl

Początek walki należała do “Parisa” Bichet trafił mocnym podbródkowym i kilkoma innymi ciosami. Francuz miał zdecydowaną przewagę warunków fizycznych. “Wazyl” przetrwał jednak to i z czasem to on zaczął pzejmować stery w tym pojedynku. Kolejne ciosy Polaka dochodziły do celu.

“Wazyl” kontynuował znakomitą postawę również w rundzie drugiej. Świetnie doskakiwał do rywala i zamykał go przy linach. Francuski zawodnik w drugiej rundzie dwukrotnie był liczony. W samej końcówce przyjął jednak również kilka mocnych ciosów. Po jednym z nich Szczerbiński wypadł ochraniacz, który ten próbował sobie sam włożyć z powrotem.

W mocnej wymianie ciosów w rundzie trzeciej celniejszy okazał się “Wazyl”. Po raz kolejny posła na deski swojego rywala. Bichet odpowiedział kilkoma uderzeniami, ale Szczerbiński ponowił huraganową ofensywę. Sędzia po raz kolejny liczył Francuza, który nie chciał już kontynuować pojedynku. Koniec walki!

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis