Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Słomka zdemolował Morelę. Krwawa jatka w ringu GROMDY!

GROMDA 13: Słomka zdemolował Morelę. Krwawa jatka w ringu GROMDY!

Jakub “Słomka’ Słomka zdemolował Macieja “Morelę” Moralewskiego w drugiej rundzie kolejnego ćwierćfinału na gali GROMDA 13.

GROMDA 13 Słomka

Jakub Słomka już w pierwszej rundzie naruszył swojego przeciwnika. Prawdziwego dzieła zniszczenia dopełnił jednak już w rundzie drugiej. Pod linami zasypywał on “Morelę” prawdziwym gradem ciosów. W pewnym momencie krew wręcz zalała kamerę rejestrującą pojedynek. W końcu po kolejnych brutalnych uderzeniach Słomki “rozkwaszony” Moralewski runął na liny przewieszając się na drugą stronę Sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko przerwać walkę.

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis