Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Scarface wygrywa świetną walkę z Łazarem. Narożnik rzucił ręcznik!

GROMDA 13: Scarface wygrywa świetną walkę z Łazarem. Narożnik rzucił ręcznik!

Sebastian “Scarface” Skiermański pokonał Rafała “Łazara” Łazarka i zwyciężył ostatni superfight podczas gali GROMDA 13.

GROMDA 13 Scarface

Zawodnicy wdawali się w piekielnie mocne wymiany. Przewagę w tych akcjach miał jednak “Scarface”, który trafiał zdecydowanie więcej. Na domiar złego lewe oko “Łazara” niemal całkowicie zamknęło się na skutek tych uderzeń.

Mimo urazu Łazarek nie poddawał się. Mało tego – to on zaczął dominować w tym pojedynku. Jedno liczenie Skiermańskiego, po kilkudziesięciu sekundach kolejne. W samej końcówce “Scarface” trafił jednak prawym sierpowym na ucho rywala, Ten wyraźnie zatańczył w ringu, ale dotrwał do ostatniego gongu.

Skiermański zaliczył znakomitą akcję na początku trzeciej rundy. Trafił prawym a następnie lewym sierpowym. Rywal padł na deski. “Łazar” wstał, ale po chwili jego narożnik zdecydował się rzucić ręcznik i poddać swojego zawodnika.

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis