Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

GROMDA 13: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

GROMDA 13: Gdzie oglądać? Wielkie mocje już dzisiaj. Przed nami 12 emocjonujących walk na gołe pięści. Organizatorzy zapewnili nam emocjonujący turniej, 4 superfighty oraz długo oczekiwaną walkę wieczoru! Gromdę będzie można oglądać na oficjalnej stronie organizacji. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Komplet informacji poniżej.

GROMDA 13: Gdzie oglądać
Foto: GROMDA 13: Gdzie oglądać

Gala GROMDA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

GROMDA 13: Kiedy gala?

Na Gromad 13 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia, które wyłoni największego twardziela w Polsce. Znany z wcześniejszych gal na gołe pięści oraz pojedynków freak fightowych Don Diego Kubiszyn podejmie rękawice z Bartłomiejem “Balboa” Domalikiem. Panowie mieli okazje już ze sobą walczyć w formule K-1, wtedy sędziowie zdecydowali, że walka zakończy się remisem.

Prawdziwy weteran Gromda, Łukasz Parobiec także wystąpi na dzisiejszej gali. “GOAT” ma już w organizacji 10 walk z czego aż 7 wygranych! Swoją przygodę z tą organizacją rozpoczął już na drugiej gali. W swojej kolejnej walce zmierzy się z “Francuskim Vikingiem” Valentinem Vauthiersem, gość ma bez wątpienia wielki charakter do walki. Jego walkę możecie zobaczyć poniżej.

GROMDA 13: Gdzie oglądać?

Do walk na gołe pięści wraca także Piotr “Capo” Półchłopek, który także jest weteranem elitarnego klubu Gromda. W swojej karierze przegrał tylko z “Tysonem” Kuźmą na pierwszej edycji gali. “Capo” zawsze daje mocne walki i tak też będzie tym razem! Jego rywalem będzie Paweł Werszynin, więc będzie to debiut na Gromdzie.

GROMDA 13: Data, miejsce, godzina

Organizacja zorganizowała także 8 osobowy turniej, który wyłoni kolejnego twardziela. Warto zaznaczyć, że zwycięzca stoczy jednego wieczoru aż 3 walki na gołe pięści, więc naprawdę nie ma łatwego zadania. Tak wyglądają nazwiska uczestników turnieju: Artur “Sieniaw” Sieńko vs. “Cygan”, Jakub “Słomka” Słomka vs. Maciej “Morela” Moralewski, “Siwollo” vs. “Sztanga”, Serey “Basque” Lander vs. Artur “Bulet” Piekutowski.

Gromda 13: Transmisja w PPV

Oprócz turnieju czekają nas tez cztery superfighty, gdzie panowie będą chcieli pokazać prawdziwą moc. Gale walk na gołe pięści cieszą się dużą popularnością, a Gromda ze swoimi zasadami walk powoduje, że podczas oglądania nie powinno się mrugać! Całą galę oglądniecie TUTAJ!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis