Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Basque pokazał klasę. Szybko rozprawił się z Bulletem

GROMDA 13: Basque pokazał klasę. Szybko rozprawił się z Bulletem

Serey “Basque” Lander w fenomenaalnym stylu pokonał Artura “Buleta” Piekutowskiego w ostatnim ćwierćfinale na gali GROMDA 13.

GROMDA 13 Basque

“Basque’ od początku pojedynku fenomenalnie czuł się w ringu. Był bardzo swobodny i trafiał kolejnymi ciosami. Zawodnik z zagranicy miał imponujące warunki fizyczne a przy tym był bardzo mobilne. Kolejne jego ciosy dochodziły do głowy “Bulleta”. W końcu Bask trafił na tyle mocno prawym sierpowym, że rywal padł na deski. Sędzia doliczył do 10 co oznaczało koniec walki.

Po pojedynku pojawiły się jednak niepokojące informację na temat potencjalnej kontuzji palca Landera.

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis