MMA PLGROMDAGROMDA 11: To była walka niczym w filmie Rocky! Balboa przełamuje twardego Parobca! [WIDEO]

GROMDA 11: To była walka niczym w filmie Rocky! Balboa przełamuje twardego Parobca! [WIDEO]

Jesteśmy po main evencie GROMDA 11, który zachwycił! To była wojna niczym w filmie Rocky. Bartłomiej Domalik ostatecznie w piątej odsłonie przełamał twardziela – Łukasza Parobca.

GROMDA 11 Balboa przełamuje twardego Parobca

”Balboa” w kolejnym pojedynku zmierzy się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Do ich pierwszego zestawienia doszło w formule K-1.

”Punisher” był niepokonany w GROMDZIE od piątej edycji. Doświadczony zawodnik MMA jest zwycięzcą turnieju gali GROMDA 8. Parobiec wielokrotnie pokazał charakter, kondycję i wytrzymałość. Łukasz nie tak dawno, bo w czerwcu skrzyżował rękawice z Mariuszem ”Mario” Kruczkiem. Walka dostarczyła mnóstwo emocji – nie brakowało zwrotów akcji. Łukasz wytrwał ciężkie chwile i cieszył się ze zwycięstwa przed czasem.

Domalik udowodnił, że jest zawodnikiem bardzo mocno bijącym i co ważne strasznie eksplozywnym. ”Balboa” zyskał kolejnych fanów, gdy przed czasem odprawił wielkiego gabarytowo – Dawida ”Maximusa” Żółtaszka. Bartłomiej wystąpił również na 9 edycji GROMDY, gdzie pokonał reprezentanta Wielkiej Brytanii – Marka Godbeera.

Wielka wojna!

Parobiec od początku pracował ciosami prostymi. ”Punisher” odpowiadał z kontry i szybko widzieliśmy rozbity łuk brwiowy Domalika. ”Balboa” przyśpieszył i rzucił rywala na deski, ale Parobiec nie zamierzał się poddać.

W drugiej odsłonie Łukasz zaczął zdobywać przewagę. Domalik trafił mocnym uderzeniem i ”Punisher” musiał szybko klinczować. W trzeciej rundzie Parobiec dalej był bardzo niebezpieczny, ale padł na deski. W czwartej odsłonie Bartłomiej zaczął zyskiwać przewagę. Łukasz poszedł na otwartą wojnę i chciał zaszokować publiczność. Parobiec trzykrotnie był liczony, ale pokazał ogromny charakter i wytrwał do końca.

W piątej rundzie Parobiec znów zapewnił zwrot akcji. Wydawało się, że ”Balboa” ma kryzys. Mimo wszystko Domalik ponownie przyśpieszył i powalił rywala. Tym razem doświadczony Parobiec nie był w stanie kontynuować walki.

Zobacz także:

Okniński proponuje walkę syna z Pudzianowskim: Po przegranej Pudziana z Mamedem… Widzieliście?

Mirosław Okniński ma pomysł na kolejny pojedynek swojego syna. Uznany trener chciałby zobaczyć walkę Adama z… Mariuszem Pudzianowskim. Przypomnijmy, że Okniński trenował weterana KSW do pierwszych zawodowych walk.

Marcin Wrzosek zabrał głos w sprawie zarobków! Porównał pieniądze w KSW, a w freak fightach! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z 6PAK wyjawił różnice pieniędzy w KSW, a walkami w freak fightach. ”Polish Zombie” nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojej decyzji, aby toczyć pojedynki w freakowych organizacjach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis