MMA PLGROMDAGROMDA 11: Kapitalna akcja ”Łazara”! Jest efektowne skończnie w drugiej rundzie!

GROMDA 11: Kapitalna akcja ”Łazara”! Jest efektowne skończnie w drugiej rundzie!

Rafał ”Łazar” Łazarek już nie pierwszy raz w organizacji GROMDA pokazał się z świetnej strony. Tym razem wystąpił w extra fighcie, a jego przeciwnikiem był Mariusz ”Siwy” Siwiak mający start w King of the Streets. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie.

Łazar

”Siwy” nie zamierzał czekać i od razu mocno zaczął. ”Łazar” nie chciał wdawać się w niepotrzebne wymiany. Były za to ciosy na korpus, które zrobiły robotę. Warto zaznaczyć, że Siwiak trafiał sporo i na twarzy Łazarka pojawiła się szybko opuchlizna.

Łazarek w drugiej rundzie jeszcze bardziej podkręcił tempo i trafiał seriami na korpus. Po chwili Rafał dołożył podbródek i mieliśmy po wszystkim.

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis