MMA PLGROMDAGROMDA 10: Wielka wojna! Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn przełamał Vasyla Halycha!

GROMDA 10: Wielka wojna! Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn przełamał Vasyla Halycha!

Poznaliśmy zwycięzcę półfinału turnieju o pas mistrzowski organizacji GROMDA! Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn w piątej odsłonie przełamał Vasyla Halycha!

Kubiszyn

Kubiszyn wystąpił na High League 3 Extra. Kibice doczekali się pojedynku z Denisem Załęckim. Walka odbyła się w mieszanych sztukach walki. ”Bad Boy” po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Vasyl w ringu GROMDY pojawił się siedemnastego września na 6 edycji. Była to ringowa wojna z twardym Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim, który z czasem coraz częściej odpowiadał. Vasyl dominował, lecz Gromadzki do samego końca próbował zaskoczyć. Ostatecznie po kolejnej interwencji – lekarz przerwał walkę w piątej odsłonie. Kibice walk na gołe pięści na długo zapamiętają ten bój! Wcześniej reprezentant Ukrainy wygrał turniej na gali GROMDA 3.

Wielka wojna!

Ależ to była wojna, wielkie zwroty akcji! Mateusz Kubiszyn zaskoczył rywala już na samym początku, bowiem to on narzucał presję i wyprowadzał dużo uderzeń. Ukrainiec w trzeciej i czwartej odsłonie trafiał mocnymi ciosami i wyprzedzał oponenta. Wydawało się, że ”Don Diego” nie da rady już się pozbierać… W piątej rundzie Vasyl zdobywał jeszcze większą przewagę…

Po chwili Kubiszyn zaczął ponownie mocno dochodzić do głosu i na twarzy Vasyla pojawiła się opuchlizna i mocne krwawienie. Vasyl został przełamany! Po kolejnych deskach ”Don Diego” cieszył się z efektownego zwycięstwa.

Zobacz także:

Takiego face to face jeszcze nie było! Don Diego sięgnął po telefon, Vasyl w odpowiedzi wystawił… Zobaczcie sami! Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jubileuszową galą GROMDA 10. Szykuje się kilka naprawdę świetnych pojedynków. W walce wieczoru wystąpią Vasyl Halych oraz Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Panowie stanęli do niecodziennego, pełnego emocji face to face.

Jacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera. Czy został pomówiony o pobicie dwóch mężczyzn?

Freak fighter, potężny krawer i jedna z najbardziej barwnych postaci polskich sportów walki w rzymskich klatkach – Jacek Murański ponownie wystąpił w Sprawie dla Reportera u Elżbiety Jaworowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis