MMA PLNajnowszeBoksGreg Hardy w walce bokserskiej pokonał dużo mniejszego Hasima Rahmana Juniora. 42 kilogramy różnicy! [WIDEO]

Greg Hardy w walce bokserskiej pokonał dużo mniejszego Hasima Rahmana Juniora. 42 kilogramy różnicy! [WIDEO]

Były zawodnik UFC i były futbolista amerykański – Greg Hardy w walce bokserskiej pokonał dużo mniejszego fizycznie Hasima Rahmana Juniora. Starcie to odbyło się w weekend na gali pięściarskiej w Austin.

Greg Hardy

Hardy wskoczył w ostatniej chwili w miejsce oryginalnego rywala Rahmana Juniora – Vitora Belforta. Brazylijczyk musiał bowiem wycofać się ze starcia z powodu zachorowania na COVID-19.

Greg Hardy w walce bokserskiej pokonał dużo mniejszego Hasima Rahmana Juniora

Rahman przyjął wyzwanie w postaci Grega Hardy’ego, mimo tego, że ten ważył aż 94 funty więcej. To daje różnicę wagową około 42 kilogramów.

Starcie to po czterech rundach wymian wygrał Greg Hardy. Amerykanin co prawda przegrał pierwszą rundę, w której to Rahman będący jeszcze na świeżości skutecznie go obskakiwał, ale już drugą, trzecią i czwartą rundę to on zaliczył do wygranych.

Hardy był zawodnikiem mocniej bijącym, którego ciosy robiły na rywalu większe wrażenie, a na dodatek zdołał posłać Rahmana na deski w drugiej rundzie.

Ostatecznie sędziowie wskazali na wygraną Hardy’ego w stosunku 39-36.

Poniżej kilka migawek z tego pojedynku:

Zobacz także:

Wpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wojciech Gola zasugerował kto będzie kolejnym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad nie ma wątpliwości. Przypomnijmy, że Roślik miał wystąpić podczas pierwszego wydarzenia ”MOVE”, lecz ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Powód? Ryzyko doznania niepotrzebnej kontuzji przed ważną walką.

Pięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Nikołaj Wałujew zadeklarował, że stawi się w wojskowej komisji rekrutacyjnej, a teraz miga się od wyjazdu na front? We wrześniu ogłoszono mobilizację w Rosji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis