MMA PLBez kategoriiGracjan Szadziński w teledysku promującym… Ochotniczą Straż Pożarną [TRAILER]

Gracjan Szadziński w teledysku promującym… Ochotniczą Straż Pożarną [TRAILER]

Zawodnik KSW, Gracjan Szadziński (8-3) wystąpił w teledysku promującym… Ochotniczą Straż Pożarną. 29-latek jest bardzo zadowolony, iż mógł pomóc ludziom, którzy poświęcają się dla innych

Powstała akcja społeczna mająca zachęcić młodych ludzi do wstępowania w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej. Z tej okazji powstał teledysk, w którego zaangażowany jest m.in. raper Sobota jak i wielu innych artystów. W teledysku swoją rolę odegrał także Szadziński. Napisał on o tym na swoim profilu na Facebooku.

“Strazacy to ludzie,ktorzy nigdy nie odmawiają pomocy,dlatego kiedy zostałem poproszony o pomoc przez strażaków nie mogłem odmówić. A,że miałem byc w swoim żywiole i rozpętać piekło, wiec prosze bardzo 😈”

Na razie przedstawiono krótki trailer. Wkrótce zaś można się spodziewać pełnej wersji teledysku.

SOBOTA – OSP – zwiastun

TRAILER teledysku, który jest wyrazem uznania i szacunku dla formacji jaką jest Ochotnicza Straż Pożarna. Już wkrótce pełne efekty naszej współpracy z: Sobota, Flow Productions, Krzysztof Krawczyk, Telewizja Choszczno, Nielle Diarra, BWLN, Bogu Bogdan, Sivvucha, Mateusz Kieliszkowski, Gracjan Szadziński, Szymon Januszke oraz: Ochotnicza Straż Pożarna w Bierzwniku Ochotnicza Straż Pożarna w Pełczycach OSP Krzęcin Osp Stradzewo Ochotnicza Straż Pożarna w Płotnie Ochotnicza Straż Pożarna w Zamęcinie

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie Piątek, 20 września 2019

Szadziński dla Federacji KSW stoczył jak dotąd w KSW 4 walki, z których wygrał dwie. Po dwóch kolejnych nokautach zawodnik ostatnio zmierzył się z Marianem Ziółkowskim (21-7-1, 1 N/C). “Golden Boy” jednogłośnie wypunktował go jednak na kartach sędziowskich.