MMA PLGenesisGracjan Szadziński poznał rywala na galę Genesis. Doświadczony przeciwnik “Białego Tysona”

Gracjan Szadziński poznał rywala na galę Genesis. Doświadczony przeciwnik “Białego Tysona”

Foto: KSW

Znany z KSW autor brutalnych nokautów, Gracjan Szadziński stanie do walki na gali Genesis. Rywalem Polaka w piątek 23 października będzie Czech, Jan Siroky. Starcie odbędzie się w limicie do 73 kilogramów.

Szadziński znany jest wszystkim fanom KSW ze względu na swoje widowiskowe nokauty. 30-latek ze Stargardu w niezwykle brutalny sposób posyłał na deski Paula Redmonda oraz Macieja Kazieczkę odpowiednio na galach KSW 44 i KSW 41. Jeszcze przed walkami dla największej organizacji w Europie „Terminator” nokautował 4 innych przeciwników i z tego powodu zyskał sobie miano jednego z najbardziej niebezpiecznych uderzaczy w kategorii lekkiej nad Wisłą. Szadziński stoczył również niemal 100 walk w amatorskim boksie oraz kilka pojedynków w formule K-1. Ponadto Polak jest medalistą Pucharu Polski, Mistrzostw Polski, a także turniejów rangi krajowej w boksie.

Rywalem Szadzińskiego będzie niebojący się wymian i mocnych ciosów Czech, Jan Siroky. Reprezentant Fighting Club Ostrava stoczył w formule MMA 20 pojedynków i aż jedenaście z nich kończyło się nokautem. „Jiri” w przeszłości sięgał po tytuł amatorskiego mistrza Czech w MMA, ale ma też na koncie przygodę ze sportami stójowymi. Siroky stoczył 6 walk w boksie oraz 4 w kickboxingu.

Galę Genesis można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, na Ipla.tv oraz KSWTV.com. Niewielka pula biletów dostępna jest na eBilet.pl.

[informacja prasowa]

Rozpiska gali Genesis:

(kolejność walk może być inna)

120,2 kg: Marcin “Różal” Rożalski vs. Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
73 kg: Gracjan Szadziński vs. Jan Siroky
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
Rafał Kijańczuk vs. TBA
Vaso Bakocevic vs. TBA

Zobacz także:

Mateusz Gamrot przed debiutem w UFC: Janek dodał mi skrzydeł

Mateusz Gamrot przed debiutem w oktagonie UFC nie ucieka przed mediami. Były podwójny mistrz KSW porozmawiał z portalem polskatimes.pl, gdzie opowiedział o swoich sportowych celach.

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.