MMA PLDon KasjoGracjan Szadziński o walce z Don Kasjo: Jeśli dostanę taką propozycję to na pewno nie odmówię!

Gracjan Szadziński o walce z Don Kasjo: Jeśli dostanę taką propozycję to na pewno nie odmówię!

To starcie z pewnością elektryzowałoby wielu kibiców sportów walki w Polsce. Znany ze swojej nieustępliwości i strikerskich umiejętności Gracjan Szadziński jest chętny na walkę z Don Kasjo.

Szadziński Don Kasjo

Czy taka walka jest możliwa ?

Poznańska organizacja na każdym kroku zaskakuje swoich fanów i udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dowodzi temu między innymi fakt, że Fame MMA udało się zakontraktować Normana Parke. Wydaje się, że takie starcie byłoby ciekawą szansą dla obu zawodników. Dla Gracjana Szadzińskiego byłaby to dobra okazja aby zaprezentować się nowej publiczności, z kolei dla Kasjusza walka z tak dobrym uderzaczem byłaby ciekawym wyzwaniem sportowym i szansą na potwierdzenie swoich wysokich umiejętności pięściarskich.

Walki z Gamrotem, Mayweatherem…

Kasjusz w wielu wywiadach potwierdzał jak bardzo pewny jest swoich możliwości pięściarskich. W ostatnim czasie w jednej z rozmów zawodnik przyznał, że w jego opinii pokonałby w boksie Floyda Mayweathera. Dość śmiała opinia biorąc pod uwagę fakt, że mówimy tu o mistrzu świata i niekwestionowanej legendzie pięściarstwa. W podobnym tonie, gwiazda Fame MMA wypowiedziała się na temat Marcina Różalskiego i jednego z najlepszych zawodników kategorii lekkiej w Polsce, Mateusza Gamrota. Don Kasjo zasugerował nawet, że chętnie zmierzy się z Gamerem po tym jak wygra z Normanem Parke.

Te słowa nie odpowiadają wielu fighterom, którzy chętnie pokazaliby “Królowi” jego miejsce w szeregu. Jedną z takich postaci jest Gracjan Szadziński, który w następujący sposób skomentował buńczuczne zapowiedzi Don Kasjo.

Jestem sportowcem i nie będę mu przeszkadzał teraz jak przygotowuje się do innej walki. Ogólnie nie spodziewałem się, że mój komentarz na Facebooku zrobi taki wielki szum. Jeżeli dostanę propozycję takiej walki to na pewno nie odmówię i wyjaśnię go.

Chodzi tu o wypowiedź Szadzińskiego na temat możliwego starcia z “Królem”. Przed kilkoma tygodniami, zawodnik KSW tak skomentował to zestawienie:

Dajcie mi go!

Chcielibyście zobaczyć ten pojedynek?

Zobacz także:

Patryk Nowak nie żyje! Zawodnik FEN miał zaledwie 31 lat…

Nie żyje Patryk Nowak (5-3). Zawodnik, który występował m.in. w FEN i Babilon MMA miał 31 lat.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

Różal i Wrzosek wspierają THE WAR! Pierwsza konferencja już za niecałe 2 tygodnie

THE WAR to organizacja, o której już pisaliśmy. Podczas ich gal będziemy mieli możliwość obejrzeć walki na gołe pięści. Będzie to pierwsza taka gala w Polsce, ponieważ nie będą to typowe pojedynki 1 vs. 1. Walczyć będą 3-osobowe zespoły

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis