MMA PLGROMDAGrabowski zapowiada duże nazwiska na GROMDZIE: Szpilka mówił, że nie mamy tyle pieniędzy…

Grabowski zapowiada duże nazwiska na GROMDZIE: Szpilka mówił, że nie mamy tyle pieniędzy…

Foto: GROMDA facebook

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli organizacji GROMDA zapowiada, że na następnych edycjach możemy spodziewać się dużych nazwisk. Promotor bokserski przypominał o słowach Artura Szpilki, który stwierdził, że organizacja może nie mieć wystarczająco pieniędzy, aby go zakontraktować. Grabowski ma inną opinię!

Już dziś odbędzie się trzecia edycja GROMDY, a niej dojdzie do wielkiego finału, w którym główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych. Starcie Krystian ”Tyson” Kużma vs Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn już w tym momencie zapowiada się emocjonująco. Nie zabraknie również nowego turnieju!

Grabowski o Szpilce: Mamy dużo więcej pieniędzy niż on myśli!

Mariusz Grabowski w rozmowie z Sportowymi Faktami postanowił nawiązać do wypowiedzi ”Szpili”, który twierdzi, że GROMDA może nie mieć wystarczających środków do zakontraktowania dużych nazwisk. Promotor grupy Tymex gwarantują, że mają zdecydowanie więcej pieniędzy niż może sądzić popularny ”Szpila”.

Artur mówił, że nie mamy tyle pieniędzy. Co do tych pieniędzy, to myślę, że mamy dużo więcej, niż on myśli, ale na razie tego nie planujemy, ale w przyszłości być może, na 10, na 8, może coś ciekawego się zdarzy.

Jeden z właścicieli zapewnia, że już niebawem możemy spodziewać się dużych nazwisk w organizacji GROMDA.

Jak widzimy po finale, finaliści się dobrze sprzedają i mam już w głowie nazwiska. Na ten moment nie chce mówić jakie, na pewno są to nazwiska znane, które dadzą jakąś promocję i rozpoznawalność dla GROMDY. Małymi kroczkami idziemy do celu.

Finał I turnieju GROMDA:

Krystian “Tyson” Kuźma vs. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Pary ćwierćfinałowe II turnieju GROMDA:

Vasyl Halych vs. Dawid “Stolara” Stolarski
Mateusz “Niedźwiedź” Kopeć vs. Paweł “Hose” Strykowski
Daniel “Kastet” Nowicki vs. Karol “Ziółek” Zółowski
Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Kacper “Raiden” Olszewski

Superfighty:

Norbert “Lodówa” Rozenbajgier vs. Piotr “Capo” Półchłopek
Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Rafał “Łazar” Łazarek

Transmisja GROMDA 3:

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 20,17 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości HQ. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości HD oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium). W droższym o kolejne 5 zł (od 30,26 zł łącznie z prowizją) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA 1.

Link do transmisji gali GROMDA 3

Początek gali w piątek 11 grudnia o godz. 20:00

Zobacz także:

Szulakowski jest przekonany kto wygrałby walkę Kasjo-Parke! A jak wy typujecie?

Grzegorz Szulakowski jest pewny co do tego kto wygrałby walkę Don Kasjo vs Norman Parke. O tym pojedynku wspomina się już parokrotnie

Wach dalej liczy na zdobycie mistrzostwa świata! Ma szansę?

”Wiking” wraca na ring już w najbliższą sobotę. Wacha czeka spore wyzwanie w Londynie, gdzie zmierzy się z Hughie Fury’m