MMA PLArchiwumBoksGrabowski o potencjalnej walce Adamek-Khalidov: To policzek dla polskiego boksu!

Grabowski o potencjalnej walce Adamek-Khalidov: To policzek dla polskiego boksu!

Mariusz Grabowski grzmi, gdy pojawił się temat potencjalnej walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Właścicieli walk na gołe pięści ocenił taką walkę policzkiem dla polskiego boksu!

Grabowski

Mamed Khalidov ma aktualnie passę dwóch zwycięstw z rzędu. Wszystko zaczęło się od szybkiego i efektownego zwycięstwa z dużo cięższym Mariuszem Pudzianowskim. Reprezentant Arrachionu Olsztyn ostatnie starcie odnotował na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie doszło do trylogii ze Scottem Askhamem. Khalidov udowodnił, że jest lepszy od Brytyjczyka i ponownie zakończył pojedynek przed czasem.

Grabowski to przede wszystkim promotor boksu. Swoją większą popularność zdobył także za sprawą bycia właścicielem organizacji GROMDA czyli walk na gołe pięści.

Grabowski zabiera głos!

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o potencjalnej walce Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem.

Nie myślę, że to nie jest szansa. Myślę, że to jest policzek dla polskiego boksu. Wiadomo, że szermierka na pięści to jest szermierka na pięści tutaj nie ma co oszukiwać i wplątywać w to innych dyscyplin, czy po prostu robić zestawienia Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek. Wiadomo, że to zestawienie elektryzuje i tej elektryzacji tak naprawdę nie ma w boksie zawodowym

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis