MMA PLFAME MMAGra od FAME MMA już dostępna! Pobij potężnych włodarzy i zgarnij nagrody!

Gra od FAME MMA już dostępna! Pobij potężnych włodarzy i zgarnij nagrody!

Zapowiedzi stały się faktem! Długo wyczekiwana gra od FAME MMA – FAME Game już dostępna. Co prawda nie w takiej jakości, jak wykazywały zapowiedzi, ale… jest dostępna w App Store i Google Play! Chodzi w niej, aby… pobić włodarzy! Dzięki temu można zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Gra od FAME MMA! FAME GAME
Foto: FAME MMA/MMA.pl

Ostatnio w sieci pojawiły się zapowiedzi możliwej gry od FAME MMA. Pokazano na niej Piotra Szeligę i Roberta Pasuta w 3D, a grafika przypominała znaną nam do tej pory grę UFC na konsolę. Internauci od razu zaczęli podejrzewać, że coś jest na rzeczy.

FAME Game właśnie powstało, nie wygląda ono jednak, jak na zapowiedziach, ale rozgrywka wygląda bardzo ciekawie. To mobilna gierka, w której, aby wygrać, trzeba pobić… włodarzy.

MAMY DLA WAS KOLEJNĄ NOWOŚĆ – FAME GAME!!! Właśnie odpaliliśmy prostą, mobilną grą zręcznościową typu hyper-casual, w której będziecie mogli natłuc każdego z właścicieli FAME MMA.

Chcesz zbić Bombla albo fajteła Golę? Marzysz o tym, żeby zlać Rozparę za hamowanie dymów?!? A może chcesz dopaść wielkiego prezesa Pasternaka (to jedyna okazja, żeby mu coś zrobić). Przy okazji codziennie możesz zgarnąć:
Licencje PPV na FAME 14 (w wersji Basic i Premium), Podwójne zaproszenia VIP na FAME 14, Podwójne i pojedyncze wejściówki na FAME 14, Tokeny FAME!!

Gra od FAME MMA – FAME Game już dostępna!

W podstawowej wersji gry dostępny jest codzienny ranking, który każdego kolejnego dnia o godzinie 16:00 jest zerowany. Najlepsi gracze z rankingu zgarniają codziennie nagrody. Co jest do wygrania?
Top 3 graczy każdego dnia otrzymuje: PPV Premium,
Miejsca 4-10: otrzymują PPV Basic.

– czytamy w poście na Instagramie.

Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz w App Store.

W grze, za niewielką opłatą, możesz wykupić jednorazowo dostęp FAME PASS. Dzięki niemu będziesz miał okazję wylosowania rund specjalnych, w której możesz zgarnąć podwójne zaproszenia VIP na galę FAME 14, podwójne i pojedyncze wejściówki na galę, licencje PPV Premium albo TOKENY FAME!!!
Dodatkowo warto zaznaczyć, że gra będzie pozbawiona wszystkich irytujących reklam.
Wiemy jak to bardzo was takie rzeczy wkurzają. Nas też.
WBIJAJCIE NA APP STORE I GOOGLE PLAY I SPRAWCIE, ŻEBY WŁAŚCICIELE FAME DOSTALI ZA SWOJE!!! 

Zobacz także:

Tańcula o walce 2 vs 2: Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalną walkę 2 vs 2 (Tańcula i Piotr Szeliga vs Mateusz oraz Jacek Murański).  ”Aroy” zapewnia, że sam dałby radę w starciu z dwoma Murańskimi.

Alberto dalej chce walczyć z Denisem Załęckim! ”Bad Boy” komentuje! Widzieliście?

Alberto Simao już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny raper wystąpi w walce wieczoru High League 3 w Ergo Arenie. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel. Co ciekawe Alberto dalej podtrzymuje, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Denisem Załęckim. Długo nie musieliśmy czekać na komentarz ”Bad Boya”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis