MMA PLFAME MMAGorąco za kulisami konferencji prasowej FAME MMA 10! Szeliga do Murańskiego: To wyjmij ten papier!

Gorąco za kulisami konferencji prasowej FAME MMA 10! Szeliga do Murańskiego: To wyjmij ten papier!

Działo się nie tylko na konferencji prasowej, a również za kulisami! Piotr Szeliga nie wytrzymał i postanowił wyjaśnić sprawę z Murańskimi, którzy w mediach społecznościowych wypowiadali się o nim w mocnych słowach.

Jak widać nie do końca to podziałało. Jacek Murański postanowił ponownie poruszyć ten temat na facebooku.

No to jeszcze raz – tytułem przypomnienia, gdyż pytacie mnie ” o co biega ” z tym piotrusiem prokuratorem szeligą ? No chodzi o to ,że piotruś chodzi, a właściwie biega ” załatwiać ” swoje sprawy sportowych porażek pod spódnicę do prokuratury w @podkarpacka_sluzba_wiezienna RZESZÓW_TABLICA OGŁOSZEŃ właśnie. I chce piotruś – pomawiacz , w ten sposób załatwić sobie ” zwycięstwo ” nad @piotr.piechowiak . I chwali się tym dumnie na swoich mediach… No cóż każdy sam dobiera sobie ” towarzystwo ” mnie nic do tego ale…. wiem jedno, że ” Ja stoję tam gdzie stałem od lat 80 tych… a co poniektórzy , których szanowałem dziś stoją tam gdzie wtedy stało zomo ” 

No to jeszcze raz – tytułem przypomnienia, gdyż pytacie mnie " o co biega " z tym piotrusiem prokuratorem szeligą ? No…

Posted by Jacek Muranski on Tuesday, March 30, 2021

Gorąco za kulisami konferencji prasowej FAME MMA 10!

Piotr Szeliga postanowił, że pojawi się na konferencji prasowej FAME MMA 10, gdzie dojdzie do jego konfrontacji z Murańskimi. Nie brakowało mocnych słów. 

Piotr Szeliga: No, ale że ja dostałem papiery do podpisania, że to ja idę z powództwem to ja tego nie podpisałem. Nie ma żadnego papieru, że ja kogoś pozywam, więc przestań pi**dolić do mnie prokurator, bo zaraz w ryj dostaniesz.   

Michał Rogoziński: A Mateusz mówił, że kogoś pozywasz.

Piotr Szeliga: No ta, a masz jakiś papier, wyjmij papier i wtedy możemy gadać. A takiego papieru nie ma. Jak chcesz to zaraz wyjdziemy i wyjaśnimy to sobie na zewnątrz i tyle.

Mateusz Murański: (Śmiech) Ja wiedziałem, że jesteś głupiutki, ale nie wiedziałem, że aż tak.

Cały materiał poniżej:

To nie był jednak koniec, ponieważ Arkadiusz Tańcula udzielający wywiadów był podsłuchiwany. Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Murański

Zobacz także:

Don Kasjo o szansach z Floydem: Bym go chwycił i zajechał w narożniku! Przesadził?

Kasjusz Życiński już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w organizacji FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” w walce wieczoru jubileuszowej 10-edycji zmierzy się z Normanem Parke.