MMA PLArchiwumBoksGorąco przed walką Rahman Junior vs Hardy. Były zawodnik UFC aż musiał zdjąć koszulkę [WIDEO]

Gorąco przed walką Rahman Junior vs Hardy. Były zawodnik UFC aż musiał zdjąć koszulkę [WIDEO]

Bardzo gorąco zrobiło się przed sobotnią walką pięściarską, w której zmierzą się Hasim Rahman Junior i Greg Hardy. W pewnym momencie podczas spotkania twarzą w twarz Hardy tak się rozgrzał, że ściągnął koszulkę i zachęcał rywala do przedwczesnego starcia.

Rahman Junior vs Hardy

Greg Hardy to były zawodnik UFC, który wszedł w miejsce Vitora Belforta i zmierzy się z Hasimem Rahmanem Juniorem w walce wieczoru gali KSI’s Misfits 003 w Austin w stanie Texas.

Obaj zawodnicy mają za sobą już bardzo intensywne spotkanie twarzą w twarz.

Gorąco przed walką Rahman Junior vs Hardy

Rahman Junior i Hardy wczoraj mocno podpromowali swój pojedynek. Spotkanie twarzą w twarz obu zawodników prezentujemy poniżej. Trzeba przyznać, że obaj zadbali o gorącą atmosferę podczas tego face to face’a:

Greg Hardy w boksie stoczył jak dotąd jedną walkę. W swoim debiucie znokautował Mike’a Cooka w drugiej rundzie. Było to w październiku tego roku.

Hasim Rahman Junior to syn słynnego pięściarza Hasima Rahmana. Amerykanin na ten moment posiada rekord 12-1, a swoją ostatnią walkę stoczył w kwietniu tego roku, kiedy to przegrał przez TKO z Kenzie Morrisonem. Rahman Junior typowany był na rywala youtubera Jake’a Paula i nawet ich starcie było ogłoszone, ale finalnie do niego nie doszło ze względu na przestrzeloną wagę Rahmana Juniora.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis