MMA PLNajnowszeAdrian BartosińskiGorąco na linii Bartosińki-Oleksiejczuk! Mistrzowie starli się na Twitterze!

Gorąco na linii Bartosińki-Oleksiejczuk! Mistrzowie starli się na Twitterze!

Na Twitterze zawrzało! Adrian Bartosiński wdał się w medialną przepychankę z Cezarym Oleksiejczukiem!

Bartosiński wdał się w medialną przepychankę z Oleksiejczukiem
Foto: FEN/Łódzkie NaszeMiasto

Cezary Oleksiejczuk (11-2) dzierży pas kategorii półśredniej organizacji Fight Exclusive Night od 27 listopada 2021 roku.
Na FEN 37 wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Aigunem Akhmedovem (19-2, 1 Remis), sięgając po złoto federacji FEN. Pas obronił trzykrotnie, a aktualnie stara się o angaż w UFC.

Powiało chłodem…

Ostatnio Cezary wyrażał chęć na skrzyżowanie rękawic z mistrzem KSW Adrianem Bartosińskim (13-0). Wczoraj dolał oliwy do ognia, wrzucając tweeta sugerującego, że półka na pas “Bartosa” jest już gotowa.

Uczestnik programu “Tylko jeden” nie pozostał dłużny, odpowiadając, że półka na głowę kolejnego mistrza FENU również jest przygotowana.

Młodszy z braci Oleksiejczuk szybko skontrował, wbijając szpilkę w Bartosińskiego!

Adrian Bartosiński wojuje w KSW od marca 2021 roku. Reprezentant Octopus Łódź do największej federacji w Europie dostał się za sprawą programu telewizyjnego “Tylko jeden”. Jego debiut pod sztandarem organizacji miał miejsce podczas KSW 59. Rozbił wtedy Lionela Padille (9-2). Wygrał kolejne trzy walki, pokonując m.in. Andrzeja Grzebyka czy Krystiana Kaszubowskiego, co utorowało mu drogę do walki o pas.

Mistrzowską szansę otrzymał na KSW 81 w starciu z Arturem Szczepaniakiem (9-2). Szybko odprawił rywala i został nowym mistrzem kategorii półśredniej federacji KSW. Według was dojdzie do tej walki?

Zobacz także:

Don Kasjo o walce z Pudzianowskim: W mojej dyscyplinie robię go do jednej bramki!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem FanSportu.pl krótko wypowiedział się o potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że w swojej formule czyli boksie pokonałby zdecydowanie i pewnie weterana największej organizacji w naszym kraju. Przypomnijmy, że Życiński już w przeszłości wspominał o potencjalnym starciu z Pudzianowskim. Kasjusz podkreślał, że ma duży szacunek do zawodnika KSW.

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis