MMA PLGLORYGokhan Saki wraca do Glory! Legenda zmierzy się z… byłym zawodnikiem KSW!

Gokhan Saki wraca do Glory! Legenda zmierzy się z… byłym zawodnikiem KSW!

Gokhan Saki (81-16, 58 KO) po ponad 6-latach wraca do startów w kick-boxingu. Reprezentant Turcji dwudziestego trzeciego października zawalczy na Glory: Collision 3 w Holandii. Przeciwnikiem Sakiego będzie były zawodnik KSW!

Saki

W walce wieczoru doszło do zmiany. Organizacja Glory poinformowała, że fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na powrót Alistair Overeema, bowiem jest kontuzjowany. Nowym przeciwnikiem mistrza Rico Verhoevena (58-10, 18 KO) został również doświadczony Jamal Ben Saddik (36-8, 29 KO). Będzie to ich trzecie starcie.

Gokhan Saki poznał rywala!

Gokhan Saki (81-16, 58 KO) już pod koniec października wróci do organizacji Glory. Legenda K-1 w Arnhem zmierzy się z Jamesem McSweeney’em (46-7, 31 KO).

Gokhan zdecydował, że spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. ”The Rebel” w UFC zadebiutował we wrześniu 2017-roku, gdy po dużych problemach rozprawił się przed czasem z Luisem Henrique da Silvą. W ostatniej walce zaś nie było już zwrotów akcji. Khalil Rountree potrzebował niecałych dwóch minut, aby znokautować rywala.

BREAKING: Rico Verhoeven defends his heavyweight title against Jamal Ben Saddik at #COLLISION3One of the most…

Posted by GLORY Kickboxing on Friday, October 8, 2021

”The Hammer” w KSW stoczył trzy pojedynki – z czego tylko raz wyszedł zwycięsko. Miało to miejsce w Anglii, gdy po dwóch minutach i 13-sekundach poddał Marcina Różalskiego. Brytyjczyk w największej organizacji w naszym kraju walczył również z Karolem Bedorfem oraz Thiago Silvą. Warto przypomnieć, że 40-latek w Dublinie miał zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim – ostatecznie walka została odwołana.

Zobacz także:

Szczena zatrzymany przez policję! Marcin Najman komentuje sytuację! Widzieliście?

To nie są dobre wiadomości! Wczorajszego wieczoru Ryszard Dąbrowski został zatrzymany przez policję. Powodem była awantura domowa. Całą sytuację skomentował już Marcin Najman.

Tak to prawda! Druga walka kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana! Co wy na to?

Nie przestają zaskakiwać… Oficjalnie dwudziestego dziewiątego października na MMA VIP 3 dojdzie do dwóch walk kobiety z mężczyzną. Decyzja została podjęta z powodu wypadnięcia z karty – Adrianny Eisenbach znanej z programu ” Królowych życia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis