MMA PLPunch DownGodlewska zdradziła jakie miała problemy przed PunchDown 5: Chciałam odebrać sobie życie!

Godlewska zdradziła jakie miała problemy przed PunchDown 5: Chciałam odebrać sobie życie!

Monika Godlewska wraca do rywalizacji! Już w najbliższy piątek Esmeralda stoczy drugi pojedynek w PunchDown. Na piątej edycji jej przeciwniczką będzie Patrycja “Patusia” Karczewska.

Przypomnijmy, że Godlewska odnotowała już jeden występ w PunchDown. Miało to miejsce na trzeciej edycji, gdy pokonała Anastasiyę Yandaltsavą. Starcie te na YouTubie ma już prawie dwa miliony wyświetleń.

Starcie te zobaczycie poniżej:

Godlewska o swoich problemach: Byłam na takim etapie mocnej depresji!

Monika Godlewska w rozmowie z SuperExpressem zdradziła, że jeszcze nie tak dawno zmagała się z ciężką depresją. Esmeralda powiedziała, że w pewnym momencie chciała odebrać sobie życie. Na szczęście teraz jest zdecydowanie lepiej.

Byłam na takim etapie zaawansowanej, bardzo ciężkiej depresji… Tak. To był ten dzień, kiedy chciałam odebrać sobie życie. Może ktoś się z tego śmiać. Dla mnie to nie jest powód do wstydu czy śmiechu. Cierpiałam na depresję. I gdyby nie koleżanka, nie byłoby mnie już na tym świecie.

Nie brakowało też dymów podczas konferencji prasowej. Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Po minionej gali FEN 36 w Polsce szerokim echem odbiły się słowa prezesa Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka, który stwierdził, że mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki jest lepszym zawodnikiem MMA od byłego mistrza KSW i walczącego aktualnie z powodzeniem w UFC Mateusza Gamrota czy wieloletniego czołowego zawodnika tej kategorii w kraju Marcina Helda.

Narzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”! Zaskoczeni?

Kamila Wybrańczyk już dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Kamiszka” wystąpi na 12 edycji, gdzie zmierzy się z Anną Andrzejewską, która będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie.