MMA PLGłowackiGłowacki o Jacku Murańskim: Znamy się wiele lat, dla mnie jest bardzo dobrym człowiekiem! [WIDEO]

Głowacki o Jacku Murańskim: Znamy się wiele lat, dla mnie jest bardzo dobrym człowiekiem! [WIDEO]

Krzysztof Głowacki (31-3, 19 KO) już niebawem zamierza wrócić na ring. Tym samym postanowiliśmy się skontaktować z byłym mistrzem świata w wadze cruiser. ”Główkę” zapytaliśmy również o… Jacka Murańskiego, którego zna wiele lat!

O debiucie ”Murana” mówi się już od dłuższego czasu. Fani doczekają się walki na gołe pięści – bez limitu czasu. Jacek zadebiutuje dwudziestego dziewiątego stycznia na gali Elite Fighters 2 w Gliwicach. Miało to być wyczekiwane starcie z Marcinem Najmanem, lecz znów powstało zamieszanie…

Głowacki o Murańskim!

Krzysztof Głowacki (31-3, 19 KO) w pochlebnych słowach wypowiedział się o Jacku Murańskim. ”Główka” w rozmowie z naszym portalem odpowiedział również na pytanie odnośnie walki ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Tak znamy się bardzo dobrze z Jackiem pochodzimy z jednego miasta z Wałcza. Także znamy się bardzo dobrze. Jacek miał kiedyś tam lokale, gdzieś tam uczęszczałem, byłem zawsze fajnie traktowany, więc super

Cała rozmowa poniżej:

35-latek pod koniec marca miał szansę ponownie usiąść na tronie. W Londynie doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Lawrencem Okolie (17-0, 14 KO). Nie był to udany występ Głowackiego. Polak został znokautowany w szóstej rundzie.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf! Widzieliście?

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.