MMA PLBoksGłowacki komentuje przegraną: Nie powiedziałem ostatniego słowa! Juras wspiera ”jest aktualnie najlepszym…”

Głowacki komentuje przegraną: Nie powiedziałem ostatniego słowa! Juras wspiera ”jest aktualnie najlepszym…”

Mamy pierwsze słowa Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO) po nieudanej walce o pas mistrza świata w wadze junior ciężkiej. ”Główka” zapewnia, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Ponadto po walce Głowackiego głos zabrał Łukasz Jurkowski.

Podopieczny Fiodora Łapina zmierzył się z niepokonanym Lawrence Okolie (16-0, 13 KO). Brytyjczyk od początku do końca był aktywny. Głowacki nastawił się na jedno mocne uderzenie – co nie okazało się dobrym rozwiązaniem. Z czasem Biało-Czerwony otworzył się i ryzykował. W szóstej rundzie Brytyjczyk trafił morderczym uderzeniem i było już po wszystkim.

Juras wspiera Głowackiego!

Krzysztof Głowacki (31-3, 19 KO) wrócił już do Polski. ”Główka” w rozmowie z Super Expressem gwarantuje, że nie zamierza się podłamywać, ponieważ wierzy, że dostanie jeszcze dużą walkę.

Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Będę boksować, nie chcę kończyć kariery. Jestem zdrowy, to najważniejsze. Trzeba się odbudować jakąś walką w Polsce. Nie chcę mieć już żadnych długich przerw. Trzeba częściej startować, zaraz pogadam z promotorem, by załatwić jakąś walkę na lipiec lub sierpień.

Głowacki zdradził również jaki plan mieli wraz z trenerem Fiodorem Łapinem.

Planem na walkę było wywieranie presji i bicie gdzieś tam ciosów, ale nic nie udało się z tego planu zrobić. Z tego względu, że nie dał mi podejść. Blokował mi cały czas prawą nogę, musiałbym wylecieć, a w tej wadze każdy kopie i bałem się, że dostanę jakiś prawy, nadzieje się na kontrę. Myślałem, że później uda się przyspieszyć, ale niestety wyszło jak wyszło

Po walce na Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO) spadła dość duża krytyka. Pięściarza wspiera ”Juras”, który zaraz po walce zamieścił wpis w mediach społecznościowych.

Krzysztof Głowacki jest aktualnie najlepszym polskim pięściarzem. Ciężko pracował na walkę o mistrzostwo. Przegrał. Sport. Jechanie po nim, że pojechał po kasę świadczy o mocnym deficycie umysłowym. Nie ta mentalność, nie ten charakter. Trzymaj się Główka

Zobacz także:

Najman diagnozuje Różala! Zaskoczeni?

Marcin Najman diagnozuje Różala! “El Testosteron” odniósł się do głośnego w polskich mediach wywiadu z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW, który w rozmowie z portalem myMMA opowiedział między innymi o swoich zdrowotnych kłopotach.

Juras mógł wskoczyć w zastępstwo? Był gotowy zawalczyć z Pudzianem!

Popularny komentator i zawodnik mieszanych sztuk walki oraz legendarny pierwszy mistrz KSW Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na minionej gali KSW 59! “Juras” sam zaproponował wejście w miejsce senegalskiego “Bombardiera”.