MMA PLGLORYGlory: Verhoeven wygrywa po wojnie, Saki w powrocie demoluje byłego zawodnika KSW! [WIDEO]

Glory: Verhoeven wygrywa po wojnie, Saki w powrocie demoluje byłego zawodnika KSW! [WIDEO]

To był kick boxing na najwyższym światowym poziomie! Sobotnia gala Glory: Collision 3 w Arnhem dostarczyła mnóstwo emocji. W walce wieczoru mieliśmy zobaczyć powrót Alistaira Overeema (10-4, 7 KO). Holender doznał kontuzji, a jego walka jest możliwa dopiero w pierwszej połowie 2022 roku.

Tym samym w jego miejsce potrzebne było zastępstwo. Mistrz Rico Verhoeven (59-10, 18 KO) po raz kolejny skrzyżował rękawice z Jamalem Ben Saddikiem (36-9, 29 KO). Marokańczyk to twardziel! Nie pierwszy raz sprawił duże problemy w walce o najwyższe laury. Holender ostatecznie w czwartej odsłonie znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Poniżej zobaczycie skróty:

Gokhan Saki efektownie wraca!

Gokhan Saki (82-16, 59 KO) po ponad 6-latach wrócił do startów w kick boxingu. Reprezentant Turcji wystąpił tuż przed walką wieczoru Glory: Collision 3. 38-latek w drugiej odsłonie zdemolował byłego zawodnika KSW – Jamesa McSweeney’a (46-7, 31 KO). Kluczowe okazały się niskie kopnięcia.

Sami zobaczcie:

GOKHAN SAKI IS BACK!!The low-kicks get it done for the Rebel!#COLLISION3 | gloryfights.com

Posted by GLORY Kickboxing on Saturday, October 23, 2021

Królowała waga ciężka. Wcześniej w ringu zameldował się Antonio Plazibat (20-4, 14 KO). Chorwat na początku drugiej odsłony znokautował Bejamina Adegbuyi (35-7, 20 KO).

Zobacz także:

Mamed Khalidov: Cieszy mnie to, że wciąż jestem na poziomie, że mogę walczyć z mistrzami [WIDEO] Czekacie?

Na ten moment polskie MMA czekało ponad rok! Już 18 grudnia Mamed Khalidov powróci do okrągłej klatki KSW w walce, której stawką będzie pas mistrzowski kategorii średniej.

Kubiszyn jest niesamowity! Pogromca ”Tysona” trzeci raz został mistrzem świata! Widzieliście?

Wielki sukces Mateusza Kubiszyna który został po raz trzeci mistrzem świata w kickboxingu. W finale pokonał jednego z faworytów całego turnieju Turka, Metina Yuruka.