MMA PLGLORYGLORY Collision 4: Alistair Overeem dwa razy posyłał na deski Badra Hariego i rozstrzyga trylogię na swoją korzyść! [WIDEO]

GLORY Collision 4: Alistair Overeem dwa razy posyłał na deski Badra Hariego i rozstrzyga trylogię na swoją korzyść! [WIDEO]

Alistair Overeem (11-4, 7 KO) pokonał Badra Hariego (106-17, 2 N/C, 92 KO) w walce wieczoru gali GLORY Collision 4 w holenderskim Arnhem.

GLORY Collision 4 Alistair Overeem

Jako pierwszy z ciosami ruszył Overeem, ale rywal mocno go skontrował. Holender był nieco nieskoordynowany w swoich akcjach. Hari zaś dość często stosował niskie kopnięcia.

Na początku drugiej rundy Overeem jednym z kopnięć trafił w okolice pasa (może nieco zbyt nisko). Przy jednej z akcji były zawodnik UFC stracił równowagę, ale nie było mowy o liczeniu. Zawodnicy wymieniali mocne ciosy, nie brakowało też kopnięć i uderzeń kolanami. W końcówce rundy Overeem zaskoczył rywala potężnym podbródkowym, który zachwiał Marokańczykiem.

Overeem świetnie wyglądał w rundzie trzeciej. Potężne sierpowe a potem kolejne niezwykle mocne ciosy. Hari był liczony. “Reem” kontynuował atak i rywal padał na deski po raz kolejny. Marokańczyk przetrwał jednak i odgryzał się jeszcze ciosami na tułów. Pojedynek ostatecznie dotrwał jednak do decyzji sędziowskiej.

Jeden z sędziów punktował 29-26, czterej pozostali 28-27 – wszyscy na korzyść Overeema.

W przeszłości zawodnicy ci spotykali się dwukrotnie. Obie walki miały miejsce w Japonii. W 2008 roku w Saitamie Overeem znokautował rywala już w pierwszej rundzie. Rok później Hari zrewanżował się przeciwnikowi w Jokohamie zwyciężając przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie po dwóch nokdaunach. W sumie Overeem wygrał więc dwie z trzech walk z Harim.

Zobacz także:

XTB KSW 77: Walka legend w Gliwicach! Oficjalnie Pudzianowski zmierzy się z Khalidovem!

Dziś poznaliśmy main event ostatniej gali KSW w 2022 roku! Oficjalnie na KSW 77 w Gliwicach dojdzie do starcia legend. Mariusz Pudzianowski (17-7) skrzyżuje rękawice z Mamedem Khalidovem (35-8-2). O takim pojedynku mówi się od lat!

Jan Błachowicz zawalczy jeszcze w tym roku! Polak zmierzy się z mocnym Ankalaevem!

Mamy świetną wiadomość! Jan Błachowicz (29-9) wystąpi jeszcze w tym roku. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej ma wystąpić na numerowanej gali UFC 282. Reprezentant WCA Fight Team dziesiątego grudnia zmierzy się z Magomedem Ankalaevem(18-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis