MMA PLArkadiusz WrzosekGlory: Alistair Overeem nie wystąpi już w tym roku! Szansa Arkadiusza Wrzoska?

Glory: Alistair Overeem nie wystąpi już w tym roku! Szansa Arkadiusza Wrzoska?

Alistair Overeem (10-4, 7 KO) już dwudziestego trzeciego października miał wrócić do startów w kick-boxingu. Organizacja Glory poinformowała, że fani będą musieli jeszcze trochę poczekać, bowiem Alistair jest kontuzjowany. Lada dzień ma pojawić się komunikat – co stanie się ze startem mistrza Rico Verhoevena (58-10, 18 KO). Może znajdzie się godne zastępstwo?

Wrzosek

Warto zaznaczyć, że aktualnie na trzecim miejscu rankingu Glory w wadze ciężkiej jest Arkadiusz Wrzosek. Niewykluczone, że nasz reprezentant dostanie propozycję walki życia. W rankingu wyżej jest tylko Benjamin Adegbuyi i Jamal Ben Saddik, którzy walczyli już z reprezentantem Holandii.

Wrzosek stanie przed wielką szansą?

To miała być wielka walka! Fani kick-boxingu muszą obejść się smakiem, ponieważ Alistair Overeem doznał kontuzji.

Z przykrością informujemy, że Alistair Overeem jest kontuzjowany i wypada z gali GLORY Collision 3. Nie będzie mógł walczyć do początku przyszłego roku. GLORY wkrótce wyda komunikat z dalszymi wiadomościami.

Breaking: We regret to announce Alistair Overeem is injured and out of GLORY Collision 3. He can not fight until early next year. GLORY will soon come with an announcement with further news.

Posted by GLORY Kickboxing on Wednesday, October 6, 2021

Niewykluczone, że organizacja będzie szukała zastępstwa, a wysoko w rankingu znajduje się nasz reprezentant Arkadiusz Wrzosek.

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) ostatnie starcie odnotował podczas Glory 78 w Rotterdamie sprawiając wielką sensację. Polak w drugiej rundzie znokautował faworyzowaną legendę – Badra Hari (106-16, 92 KO).

Wrzosek był w bardzo dużych opałach. Polak aż trzykrotnie leżał na deskach. Były to mocne uderzenia na tułów. W drugiej rundzie Arkadiusz postanowił wyprowadzić wysokie kopnięcie – okazało się to świetnym pomysłem. High kick doszło idealnie do celu.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Zawodnicy MMA VIP ostro o Miśku z Nadarzyna! Będzie grubo na następnej konferencji?!

Tego mało kto się spodziewał! Padły mocne słowa i wydaje się, że na przyszłej konferencji prasowej MMA VIP 3 będzie gorąco. Dwóch zawodników organizacji postanowiło wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. Mowa o ”GSP, który na gołe pięści zmierzy się z Kazikiem Klimatem Kartelem i Remi Gruchale. Drugi wspomniany skrzyżuje rękawice z ”Scarface’m” – reprezentantem Mirosława Dąbrowskiego.

Don Kasjo o relacjach z Mateuszem Gamrotem: Wyjaśniliśmy sobie wszystko! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński zdradził, że podczas FAME MMA 11 w szatni porozmawiał z Mateuszem Gamrotem. ”Don Kasjo” zapewnia, że wszystko sobie wyjaśnili. Przypomnijmy, że uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pojawił się w narożniku Aleksandra “Sashy” Muzheiko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis