MMA PLArkadiusz WrzosekGlory 80: Wrzosek w Belgii stanie do natychmiastowego rewanżu z legendarnym Harim?!

Glory 80: Wrzosek w Belgii stanie do natychmiastowego rewanżu z legendarnym Harim?!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) nie może doczekać się następnego występu. Polak poznał szczegóły następnego pojedynku? Według doniesień holenderskiego dziennikarza Lars van Soest – nasz reprezentant w marcu stanie przed natychmiastowym rewanżem z Badrem Harim (106-16, 92 KO).

Do ich pierwszego starcia doszło na początku września w Rotterdamie. Polak sprawił wielką niespodziankę nokautując legendarnego zawodnika z Maroka. Do czasu nokautu Wrzosek przeżywał ciężkie chwile. Arkadiusz trzykrotnie lądował na deski, lecz wstawał i walczył do samego końca. Wyprowadzone wysokie kopnięcie idealnie w punkt – i mamy po wszystkim.

Sami zobaczcie:

Wrzosek-Hari II w Hasselt?

Jak podaje Lars van Soest już dziewiętnastego marca dojdzie do rewanżowego starcia Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Gala Glory 80 ma odbyć się w belgijskim Hasselt (Trixxo Arenie – mogąca pomieścić 16 tysięcy kibiców).

Badr tuż po walce z Wrzoskiem zapewniał, że liczy na rewanż.

Ty jesteś rozczarowany, ja jestem rozczarowany. Rezultat jest frustrujący. Ciężko jest teraz dostrzec pozytywy tej walki. Ale muszę ci powiedzieć, że wczoraj czułem się silny i gotowy. Nie bolało mnie ani przez sekundę, aż do momentu, w którym uderzyła ironia losu. Uderzam jak Badr Hari. Znów poczułem całkowitą kompletność. Wynik jest frustrujący, ale ta droga daje mi dużo odwagi. Jestem na dobrej drodze. Nie przestanę. Po pierwsze, chcę rewanżu. 

Zobacz także:

Viaplay przeprasza widzów za problemy w transmisji podczas walki wieczoru KSW 66! Widzieliście?

Takich komentarzy wczoraj pojawiło się naprawdę mnóstwo. W walce wieczoru KSW 66 pojawiły się problemy z transmisją. Wydaje się, że mało kto zobaczył werdykt w starciu Mariana Ziółkowskiego (24-8-1) z Borysem Mańkowskim (22-9-1). W tej sprawie głos zabrał zespół Viaplay.

Prime Show MMA: Sobota rywalem Puszbarbera! PPV w sprzedaży! Zaskoczeni?

Sobota stoczy krwawy bój z Puszbarberem na gali PRIME: Zadyma! Pochodzący z Szczecina raper wyzwał na pojedynek “Pusza” w mediach społecznościowych. Ten długo się nie zastanawiał i zaakceptował wyzwanie. Obaj zmierzą się w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis