MMA PLArkadiusz WrzosekGlory 80: Wrzosek szlifuje formę! W przygotowaniach pomaga mu… Alistair Overeem!

Glory 80: Wrzosek szlifuje formę! W przygotowaniach pomaga mu… Alistair Overeem!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) szlifuje formę przed bardzo ważnym pojedynek. Polak już w marcu stanie do natychmiastowego rewanżu z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek swoje przygotowania spędza w Holandii, a dokładnie w Hemmers Gym.

Wrzosek

Do ich pierwszego starcia doszło na początku września w Rotterdamie. Polak sprawił wielką niespodziankę nokautując legendarnego zawodnika z Maroka. Do czasu nokautu Wrzosek przeżywał ciężkie chwile. Arkadiusz trzykrotnie lądował na deski, lecz wstawał i walczył do samego końca. Wyprowadzone wysokie kopnięcie idealnie w punkt – i mamy po wszystkim.

Alistair Overeem pomaga Wrzoskowi!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) już dziewiętnastego marca będzie chciał udowodnić, że wynik pierwszej walki nie był przypadkowy. Polak podczas Glory 80 w belgijskim Hasselt (Trixxo Arenie – mogąca pomieścić 16 tysięcy kibiców) zmierzy się z Badrem Harim (106-16, 92 KO).

Wrzosek swoje przygotowania spędza w Hemmers Gym, gdzie może liczyć na pomoc doświadczonego Alistaira Overeema. Legendarny Holender postanowił, że wróci do kickboxingu. Weteran UFC już niebawem stoczy pojedynek na szczycie.

takie tam z ziomkiem na robocie😁💪🏻@alistairovereem

Zobacz także:

Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę! Widzieliście?

Premierowa gala Prime Show MMA niespodziewanie odniosła olbrzymi sukces. Projekt miał wielu wrogów, jednak ostatecznie odbył się zgodnie z planem. Jednym z opozycjonistów był Michał „Boxdel” Baron, który nie ma najlepszych stosunków z założycielami nowego produktu.

Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego, Mateusz zrobił z nim porządek: Jeszcze raz i widzimy się na Powązkach! Co wy na to?

Członek AbstrachujeTV Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego podczas promowania swojej walki z “Japczanem”, do której dojdzie na nadchodzącej gali FAME 13. Ta cała parodia nie spodobała się synowi pana Jacka – Mateuszowi, który zrobił z Pasutem porządek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis