MMA PLArkadiusz WrzosekGlory 78: Tak Arkadiusz Wrzosek znokautował legendę kick-boxingu! Sami zobaczcie! [WIDEO]

Glory 78: Tak Arkadiusz Wrzosek znokautował legendę kick-boxingu! Sami zobaczcie! [WIDEO]

Foto: Glory

To jest wielki sukces! Arkadiusz Wrzosek wykorzystał szansę w pięknym stylu. Polak wystąpił w walce wieczoru Glory 78. Warszawianin w drugiej odsłonie ciężko znokautował legendarnego Badra Hari.

Tuż przed main eventem doszło do wyczekiwanej walki pomiędzy Alexem Pereirą (33-6, 21 KO), a Artemem Vakhitovem (21-6, 8 KO). Pogromca Israela Adesanyi po pełnym 5-rundach wygrał większościową decyzją sędziów. Brazylijczyk dzierży pas kategorii półciężkiej w największej organizacji kickboxingu na świecie.

#ANDNEW! @vakhitovartem is now a two-time light heavyweight champion of the world!

Posted by GLORY Kickboxing on Saturday, September 4, 2021

Tak nokautuje Arkadiusz Wrzosek!

O tym nokaucie jeszcze długo będzie głośno. Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) w Rotterdamie sprawił sensację w drugiej odsłonie ciężko nokautując weterana Badra Hari (106-16, 92 KO).

Do czasu nokautu nasz reprezentant przeżywał ciężkie chwile. Polak trzykrotnie lądował na deski, lecz wstawał i walczył do samego końca. Wielki charakter!

Zobaczcie nokaut w wykonaniu Wrzoska:

THE GREATEST COMEBACK OF ALL-TIME! @arekwrzosek throws a Hail Mary and KNOCKS OUT Badr Hari!

Posted by GLORY Kickboxing on Saturday, September 4, 2021

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.