MMA PLArkadiusz WrzosekGlory 78: Marcin Różalski komentuje wielki sukces Arkadiusza Wrzoska!

Glory 78: Marcin Różalski komentuje wielki sukces Arkadiusza Wrzoska!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych na gorąco skomentował wielki sukces Arkadiusza Wrzoska. Polak zapisze się w historii światowego kickboxingu bowiem Badr Hari był wielkim faworytem bukmacherów i ekspertów.

Wrzosek
Foto: Glory

Od samego początku Wrzosek był aktywny – sporo niskich kopnięć. Hari nastawił się na doły, a te uderzenia wielkie wrażenie. Po kolejnych kopnięciach i ciosach Wrzosek dwukrotnie lądował na deski. Polak podnosił się z ogromnym bólem.

W drugiej rundzie Wrzosek postawił wszystko na jedną kartę. Arkadiusz wchodził w mocne wymiany, ale znów lądował na deskach. Chwila nieuwagi,a Wrzosek atakuje wysokim kopnięciem. Hari ciężko znokautowany!

Różalski komentuje!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych skomentował wielki sukces Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO). Warszawianin jest przykładem, że ciężką pracą i wielkim charakterem można zrobić dosłownie wszystko.

Polak tym zwycięstwem mocno przybliżył się do mistrzowskiej szansy. Przypomnijmy, że na tronie wagi ciężkiej zasiada Rico Verhoeven (58-10, 15 KO).

AAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEK WYGRYWA Z BADREM PO NAORAWDE DUŻYCH KŁOPOTACH.NOKAUTUJE KOPNIĘCIEM NA GŁOWE I KOOOOOOOOOOOO.NA KOLANA NIEDOWIARKI U PRZEPRASZAĆ. BRAWOOOOOOO KUMPEL.ŁZY SZCZĘŚCIA U WZRUSZENIA.NOWY KRÓL W MIEŚCIE. AREK WRZOSEK.

Zobacz także:

To koniec przygody Davida Zawady w UFC? ”Sagat” przegrywa na punkty!

Mamy przykre wiadomości! David Zawada (17-7) przegrał w Las Vegas drugą walkę z rzędu. To najprawdopodobniej koniec przygody ”Sagata” w największej organizacji na świecie.

Będzie polskie WWE! Pan Pawłowski rusza z PTW! Trybson twarzą organizacji?

Wygląda na to, że będzie polskie WWE! W sieci pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające organizację PTW (Prime Time Wrestling), za którym stoi konferansjer, komik i influenser związany z galami freak fightowymi Pan Pawłowski!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis