MMA PLGLORYGlory 78: Doszło do pierwszego face to face! Wrzosek stanie przed wielkim wyzwaniem! [WIDEO]

Glory 78: Doszło do pierwszego face to face! Wrzosek stanie przed wielkim wyzwaniem! [WIDEO]

Arkadiusz Wrzosek już czwartego września stoczy następny pojedynek w największej organizacji kick-boxingu na świecie. Polak podczas Glory 78 zmierzy się z legendarnym Badrem Harim (106-15, 92 KO). Będzie to walka wieczoru wydarzenia w Arnhem.

Arkadiusz swoją ostatnią walkę stoczył pod koniec listopada poprzedniego roku w Chicago. Była to druga szansa od Glory. Również nie brakowało zawirowań, ale tym razem odnośnie przeciwnika, bo raz za razem mieliśmy zmiany. Warszawianin w drugiej rundzie zdemolował Demoreo Dennisa.

Całe starcie możecie zobaczyć poniżej:

Doszło do pierwszego face to face!

To będzie wielka szansa! Arkadiusz Wrzosek już na początku września zmierzy się z legendą – Badrem Harim (106-15, 92 KO). Odbyła się konferencja prasowa, gdzie doszło do pierwszego face to face.

Transmisja z Glory 78 najprawdopodobniej w TVP Sport – o czym będziemy jeszcze informować.

Marokańczyk w poprzednim roku stoczył jedną walkę. Hari w trzeciej rundzie musiał uznać wyższość świetnego Benjamina Adegbuyi.

Zobacz także:

High League 1: Bonus BGC nie wytrzymał! Kopnął w stolik i wściekły ruszył na rywala! [WIDEO] Oglądaliście?

Wczoraj odbył się drugi odcinek ”Rundek” przed galą High League, do której dojdzie już dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie. Wysoko w karcie zobaczymy Piotra Witczaka. ”Bonus BGC” w starciu z ”Japczanem” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Daro Lew ostro do Jacka Murańskiego: Odczep się od VIP MMA raz na zawsze dziadku! Co wy na to?

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza. ”Daro Lew” mocno zareagował po dwóch zwycięstwach Mateusza Murańskiego, a teraz wypowiedział się o jego ojcu – Jacku. Dariusz nie może znieść złych słów odnośnie federacji MMA VIP.