MMA PLGLORYGLORY 78: Badr Hari nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął Arkadiusza Wrzoska na ważeniu [WIDEO]

GLORY 78: Badr Hari nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął Arkadiusza Wrzoska na ważeniu [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą GLORY 78, na której to dojdzie do pojedynku z udziałem Polaka – Arkadiusza Wrzoska, który w walce wieczoru podejmie legendę kickboxingu, którym będzie Badr Hari.

GLORY 78

Holender nie wytrzymał ciśnienia podczas oficjalnego ważenia przed jutrzejszą galą.

GLORY 78: Badr Hari nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął Arkadiusza Wrzoska na ważeniu [WIDEO]

Badr Hari to zawodnik, który powraca po spektakularnej, aczkolwiek przegranej, wojnie z Benjaminem Adegbuim na gali Glory 76, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku. Sklasyfikowany na miejscu trzecim rankingu GLORY Badr Hari (106-15, 92 KO) pragnie udowodnić, że wciąż jest jednym z najlepszych zawodników K-1 na świecie.

Arkadiusz Wrzosek to aktualnie numer 8 rankingu wagi ciężkiej GLORY, legitymujący się rekordem 1-1 w ringu organizacji. Wrzosek przegrał przez jednogłośną decyzję z Adegbuyim na GLORY 62, a następnie w efektownym stylu odprawił Dennisa na GLORY 71. Mierzący ponad 2 metry warszawski kickboxer wyjdzie do legendy tego sportu bez cienia respektu, głodny odebrania mu statusu gwiazdy.

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis