MMA PLGROMDAGleba ostro o Pawle Tyburskim: Z chęcią nauczyłbym takich ludzi pokory!

Gleba ostro o Pawle Tyburskim: Z chęcią nauczyłbym takich ludzi pokory!

Patryk Tołkaczewski na insta stories postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Pawle Tyburskim. Trzeba przyznać, że o ”Tyborim” w ostatnim czasie jest głośno. Były piłkarz ma duży konflikt z popularnym raperem ”Alberto”, a podczas pierwszej konferencji High League 3 doszło do mocnej wymiany zdań z ”Hardkorowym Koksem”.

Gleba

Tołkaczewski to zawodnik organizacji GROMDA. ”Gleba” z fantastycznej strony pokazał się na ostatniej ósmej edycji. Zawodnik z Torunia potrzebował zaledwie 6-sekund, aby znokautować utytułowanego kick-boxera. ”Gleba” zdemolował debiutującego w Polsce byłego mistrza Glory – Saulo Cavalari.

Paweł Tyburski znany jest z programu ”Love Island”, który cieszy się dużą popularnością na kanałach Polsatu. ”Tybori” wrócił do klatki podczas PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Tyburski pokazał się z świetnej strony – w drugiej rundzie przed czasem odprawiając Łukasza Lupę.  

Gleba o Tyburskim: Oni są tylko głośni w internecie!

Patryk Tołkaczewski w mediach społecznościowych postanowił wypowiedzieć się o Pawle Tyburskim. Były to mocne słowa! ”Gleba” zapewnia, że ludzie tacy jak Tyburscy głośni są tylko w internecie.

Od jakiegoś czasu podsyłacie mi gości, którzy uważają się za zawodników sportów walki i w końcu muszę się do tego odnieść. Polski Mike Tyson, czy tam gość, który rzuca się na starszego pana Burneikę bez szacunku… Proszę was, z chęcią nauczyłbym takich ludzi pokory i sprowadził na glebę. Aczkolwiek, oni są tylko głośni w Internecie, poza tym nic specjalnego

Przecież sam mówisz, że każdy ci odmawia walki. Po prostu pytasz o walki nie tych osób, co trzeba. Tym samym widać, że wcale nie chcesz dymu z kimś, kto trenuje przez dłuższy okres i dobrze zna się na swoim fachu. Wybierasz miękką grę, bo nie masz ambicji. Na ostatniej gali walk na gołe pięści nie szukałeś atencji, bo wiedziałeś, na kogo możesz trafić.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

UFC on ESPN 36: Błachowicz vs. Rakić – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali! Będziecie oglądać?

Organizacja UFC wraca do Las Vegas z kolejną galą, tym razem z Polakiem w roli głównej.

Znamy datę walk Mateusza Rębeckiego i Karoliny Wójcik o kontrakt z UFC! Polacy wystąpią na jednej gali! Widzieliście?

Według informacji portalu The Scarf termin walk Mateusza Rębeckiego i Karoliny Wójcik podczas Dana White’s Contender Series (DWCS) jest już znany. Co ciekawe, Polacy wspólnie zawalczą na jednej gali i pokuszą się o umowę z UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis