MMA PLCiekawostkiGina Carano zwolniona z filmu Mandalorian. Wszystko przez polityczny komentarz

Gina Carano zwolniona z filmu Mandalorian. Wszystko przez polityczny komentarz

Foto: MMAweekly.com

Jedna z legend kobiecego MMA Gina Carano została zwolniona z filmu “Mandalorian”, gdzie występowała w głównej roli. Wszystko przez polityczny komentarz, który zamieściła w mediach społecznościowych.

Informację o zwolnieniu 38-letniej Carano przez Disney podano w środę poprzez komunikat prasowy rzecznika firmy Ludasfilm dla Hollywood Reporter:

“Gina Carano nie jest obecnie zatrudniona w Lucasfilm i nie ma żadnych planów, by była zatrudniona w przyszłości. Nie mniej, jej posty zamieszczane w mediach społecznościowych, które oczerniają ludzi ze względu na ich tożsamość kulturową i religijną są odrażające i nie do przyjęcia.”

O co w sumie poszło?

Gina Carano zwolniona z filmu Mandalorian

Carano zamieściła na instagramie komentarz porównujący sytuację Republikanów w Stanach Zjednoczonych do sytuacji Żydów w nazistowskich Niemczech. Zasugerowała tym, że pod rządami Joe Bidena, jego przeciwnicy są bici i marginalizowani.

Poniżej zamieszczamy wpis, który wywołał tak ogromną burzę w USA. Oczywiście oryginał został już usunięty przez Carano.

“Żydzi byli bici na ulicach nie przez żołnierzy nazistowskich, ale przez własnych sąsiadów… i nawet przez dzieci.

Dlatego, że historia jest edytowana, wiele ludzi dzisiaj nie zdaje sobie sprawy, że żeby naziści wyłapywali Żydów, najpierw musieli sprawić, by ich sąsiedzi znienawidzili ich tylko za to, że są Żydami. Czym to się różni od tego, że nienawidzimy kogoś za jego poglądy polityczne?”

Zdjęcie

To nie pierwszy raz, kiedy Gina Carano zamieściła w sieci polityczny wpis. Swego czasu zasugerowała nawet, że wybory prezydenckie w USA między Joe Bidenem a Donaldem Trumpem zostały sfałszowane, a pandemia COVID-19 jest tak naprawdę globalnym oszustwem.

Zobacz także:

Kłopoty Najmana! Co się stało?

Kłopoty, kłopoty Najmana! Z rozpiski gali MMA-VIP wypadł kolejny pojedynek. I po raz kolejny jest to walka pań.

Kizo komentuje konflikt Jongmen-Sobota! Widzieliście?

Patryk Woziński już szóstego marca stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA. W walce wieczoru dziewiątej edycji dojdzie do jego starcia z Popkiem Monsterem (4-4). Co ciekawe raper z Legnicy jeśli wygra ten pojedynek stanie przed szansą zdobycia pasa freakowej organizacji.