Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCGilbert Burns vs Jorge Masvidal na UFC 287, Colby Covington: Jorge to już wyniszczony człowiek

Gilbert Burns vs Jorge Masvidal na UFC 287, Colby Covington: Jorge to już wyniszczony człowiek

Na gali UFC 287, która odbędzie się 8 kwietnia w Miami dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia Gilbert Burns vs Jorge Masvidal. Starcie to skomentował były kolega Masvidala, a obecnie jeden z jego największych wrogów – Colby Covington.

Colby Covington: Jorge

Covington gościł u Michaela Bispinga w podcaście “Believe You Me”, gdzie wypowiedział swój osąd na temat co-main eventu nadchodzącej gali UFC 287.

Gilbert Burns vs Jorge Masvidal na UFC 287, Colby Covington: Jorge to już wyniszczony człowiek

Jorge Masvidal jest po porażce poniesionej właśnie z rąk Colby’ego Covingtona na gali UFC 272 w marcu zeszłego roku. Amerykanin przegrał trzy ostatnie walki i według “Chaosa” jest on już kompletnie rozbitym zawodnikiem:

“Jorge to już wyniszczony człowiek. Nie jest już tym samym zawodnikiem po tym, jak go zniszczyłem. Pokonałem go 50-44, popijając wodę gazowaną. Jego życie się rozpada. Spójrzcie na to, jak wyglądał i co zrobił. Brał zbyt dużo dragów, co wyżarło mu mózg i ciało. Można powiedzieć, że dzisiaj to już nie ta sama osoba. Widzę jak Burns wygrywa tę walkę z wielką łatwością.”

A Wy jak typujecie walkę Burns vs Masvidal? Który zawodnik wg Was wyjdzie zwycięsko z oktagonu?

Zobacz także:

Dana White skomentował punktację sędziów w walce Vera vs Sandhagen: Mogło być 5-0, 4-1, ale niejednogłośna?

Dana White nie był zadowolony z werdyktu sędziów punktowych w walce Marlon Vera vs Cory Sandhagen, która była main eventem weekendowej gali UFC San Antonio. Szef UFC skomentował punktację, która niejednogłośnie wskazała jako zwycięzcę tamtego pojedynku Cory’ego Sandhagena.

Ewa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej: Tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Była mistrzyni świata w boksie, która dzierżyła pas mistrzowski WBC Ewa Piątkowska ostro wypowiedziała się o reprezentacji Polski w piłce nożnej. Pięściarka, która swoją ostatnią walkę stoczyła we freakach przyznała, że jej zdaniem reprezentacja Polski w piłce kopanej powinna zostać… rozwiązana!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis