MMA PLNate DiazGilbert Burns rzuca wyzwanie Diazowi do walki na chwyty: 200k. ja, 200k. Ty, a zwycięzca bierze wszystko!

Gilbert Burns rzuca wyzwanie Diazowi do walki na chwyty: 200k. ja, 200k. Ty, a zwycięzca bierze wszystko!

Foto: Twitter/ Gilbert Burns

Gilbert Burns rzuca wyzwanie Nate’owi Diazowi! Brazylijczyk chciałby sprawdzić się z kontrowersyjnym zawodnikiem w walce na chwyty i proponuje bardzo dużą stawkę.

“Durinho” jest w tej chwili najpoważniejszym kandydatem do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej przeciwko Kamaru Usmanowi. Nate Diaz krytykował to zestawienie sugerując, że jest to jedna z najmniej interesujących walk o tytuł w ostatnich latach.

Burns zirytował się opinią Amerykanina i zaproponował mu inne wyzwanie.

Gilbert Burns rzuca wyzwanie Diazowi do walki na chwyty: 200k. ja, 200k. Ty, a zwycięzca bierze wszystko!

Zarówno Nate Diaz jak i Gilbert Burns są uznawani za fenomenalnych grapplerów. I właśnie to chce teraz Brazylijczyk wykorzystać, by zachęcić Amerykanina do pojedynku na chwyty i z ogromną stawką;

“Więc skoro moja walka o pas nie ma jeszcze daty, to pograpplingujmy! Zobaczmy kto jest prawdziwym gangusem Nate Diaz. Ja daję 200 tysięcy dolarów, Ty dajesz 200 tysięcy dolarów, a zwycięzca zgarnia wszystko. Co Ty na to?” – napisał na Twitterze.

Nate Diaz nie odpowiedział na to wyzwanie Gilberta Burnsa i wydaje się, że do tej konfrontacji nie dojdzie. Ale skoro nie dojdzie do ich walki na chwyty, to może staną na przeciwko siebie w oktagonie?

Zobacz także:

Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Ekscentryczny zawodnik zwariował?

Wygląda na to, że legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Amerykanin o spotkaniu bliskiego stopnia z pozaziemskim obiektem latającym opowiedział fanom w mediach społecznościowych.

Ruchała chce być jak Materla: “Od tamtej pory stało się to moją obsesją…”

Robert Ruchała chce być jak jego sportowy idol – Michał Materla. Zawodnik Grapplingu Kraków w rozmowie z Adamem Lewickim z Onet.pl przyznał, że szczecinianin jest jego ulubionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki i teraz będzie miał okazję wystąpić ze swoim idolem na jednej gali.

Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się na UFC w Super Bowl weekend

Stało się! Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się w Super Bowl weekend!