MMA PLUFCGilbert Burns pokonał koronawirusa! Stanie w narożniku kolegi na UFC w sierpniu

Gilbert Burns pokonał koronawirusa! Stanie w narożniku kolegi na UFC w sierpniu

Gilbert Burns pokonał koronawirusa! Pierwszy pretendent do mistrzostwa wagi półśredniej, który miał zmierzyć się z Kamaru Usmanem na UFC 251 potwierdził oficjalnie, że w jego organizmie nie ma już śladu po COVID-19. Brazylijczyk udostępnił wydruk badania, który dał wynik negatywny.

Burns pierwotnie miał zmierzyć się z Usmanem na UFC 251, ale wypadł z powodu zarażenia się koronawirusem. W miejsce Brazylijczyka wszedł Jorge Masvidal, którzy przegrał z aktualnym mistrzem UFC decyzją sędziów.

Gilbert Burns pokonał koronawirusa! Stanie w narożniku kolegi na UFC w sierpniu

Teraz natomiast Brazylijczyk jest już zdrowy i może bez przeszkód wziąć udział w gali UFC. Burns oczywiście z okazji skorzysta już niedługo. 1 sierpnia stanie w narożniku swojego klubowego kolegi Vicente Luque, który zmierzy się z Randym Brownem. Starcie to zakontraktowano w limicie wagi półśredniej.

Walką wieczoru gali UFC, która odbędzie się 1 sierpnia będzie pojedynek pań Holly Holm vs. Irene Aldana.

Odnośnie samego Burnsa, to zdaniem szefa UFC, Dany White, nadal jest on pierwszym pretendentem, ale na walkę z Kamaru Usmanem będzie musiał jeszcze chwilę poczekać. Nigeryjczyk musi bowiem dojść do siebie po ostatniej konfrontacji z Jorge Masvidalem. Nie wiadomo czy Burns będzie chciał czekać na Usmana, czy po drodze weźmie jakąś inną głośną walkę.

Zobacz także:

Będą wielkie walki na Fight Island! Dana White wymienia!

Fanów MMA czekają wielkie walki na słynnej wyspie Fight Island! Szef UFC, Dana White zapewnił fanów, by przyzwyczaili się do organizowania imprez w Abu Dhabi, gdzie znajduje się słynna już w świecie mieszanych sztuk walki Fight Island.

Mateusz Gamrot podsumował występ na KSW 53. Odniósł się do treningów Parka w Ankos MMA

Mateusz Gamrot wreszcie podsumował swój występ na minionej gali KSW 53. Zawodnik pochodzący z Kudowy-Zdrój zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym wrócił do walki z Normanem Parkiem, która była main eventem ostatniej gali Federacji KSW.