MMA PLUFCGilbert Burns odpowiada na wyzwanie Chimaeva i stawia warunki! Rosjanin je zaakceptuje?

Gilbert Burns odpowiada na wyzwanie Chimaeva i stawia warunki! Rosjanin je zaakceptuje?

Jesten z ostatnich pretendentów do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej UFC Gilbert Burns odpowiada na wyzwanie Khamzata Chimaeva i stawia swoje warunki. Piłeczka teraz jest po stronie Rosjanina ze szwedzkim paszportem.

Gilbert Burns

Burns w poniedziałek zwrócił się bezpośrednio do prezesa UFC Dany White’a i zgodził się na walkę z Khamzatem Chiamevem, ale uwzględniając dwa ważne kryteria.

Gilbert Burns odpowiada na wyzwanie Chimaeva i stawia warunki! Rosjanin je zaakceptuje czy ufajda zbroję?

Zaczęło się od tego, że niepokonany w MMA Chimaev (rekord 10-0, 4-0 w UFC) wyzwał Gilberta Burnsa za pośrednictwem kanału na YouTube, mówiąc: “Jestem bardziej Brazylijczykiem niż on, bo mój trener pochodzi z Brazylii.”

Słowa te ubodły Burnsa na tyle, że postanowił przyjąć wyzwanie Chimaeva, ale pod dwoma warunkami:

  • musi to być walka pięciorundowa
  • musi ona odbyć się w Brazylii.

Jak myślicie – uda się doprowadzić do tej walki i Khamzat Chimaev przyjmie warunki postawione przez Gilberta Burnsa czy jednak – jak to się popularnie mówi w środowisku – obsra zbroję?

Zobacz także:

High League 2: CzuuX rzucił się na Edzia podczas face to face! Wkroczyć musiała ochrona! [WIDEO] Widzieliście?

Właśnie dziś ruszyły ”Rundki” przed drugą edycją High League. Do gali dojdzie piątego lutego w Tauron Arenie. Piotr “czuuX” Czupryn nie wytrzymał i podczas face to face rzucił się na Piotra “Edzia” Bylina. Uspokoić całą sytuację musiała ochrona.

To się dzieje naprawdę! Coraz bliżej do walki Tysona z youtuberem! Co wy na to?

Niewykluczone, że Jake Paul (5-0, 4 KO) w swoim następnym pojedynku zmierzy się z legendarnym Mike’em Tysonem (50-6, 44 KO). Jest już wstępne porozumienie!

FEN 38: elektryzująca zapowiedź sobotniej gali w Ostrowie Wielkopolskim [WIDEO]

Został tydzień! W sobotę 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala FEN 38! W walce wieczoru kibice zobaczą Michała Andryszaka. Teraz możecie wczuć się w klimat nadchodzącej imprezy oglądając elektryzującą zapowiedź tego wydarzenia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis