Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksGervonta Davis zastopował Ryana Garcię. Fiodor Czerkaszyn wygrywa przed czasem [WIDEO]

Gervonta Davis zastopował Ryana Garcię. Fiodor Czerkaszyn wygrywa przed czasem [WIDEO]

W hali T-Mobile Arena w Las Vegas odbyła się gala bokserska, której zwieńczeniem było starcie dwóch niezwykle utalentowanych i niepokonanych dotąd pięściarzy. Podczas tej samej gali zwycięstwo odniósł również Fiodor Czerkaszyn.

Gervonta Davis

Gervonta Davis (29-0. 27 KO) to mistrz WBA Regular w wadze lekkiej. W jego pojedynku z Ryanem Garcią (23-1, 19 KO) na szali nie znalazł się jednak pas mistrzowski. Walka ta odbyła się bowiem w limicie umownym.

Garcia zaczął walkę bardzo aktywnie starając się od początku przejąć inicjatywę. Jednak już w drugiej rundzie zapoznał się z deskami po potężnym lewym sierpowym Davisa.

Nokdaun był punktem zwrotnym w walce. “Tank” konsekwentnie powiększał swoją przewagę aż do siódmej rundy. W tej odsłonie Davis trafił rywala ciosem na korpus. Uderzenie to okazało się swoistą bombą z opóźnionym zapłonem. Po kilku sekundach “King Ry” przyklęknął na kolano i nie był już w stanie się podnieść. Sędzia ringowy doliczył do 10 i zakończył walkę.

Na gali w Las Vegsas wystąpił również reprezentant Polski – Fiodor Czerkaszyn (23-0, 14 KO). Urodzony w Charkowie na Ukrainie zawodnik zwyciężył przez techniczny nokaut w 9. rundzie starcia z Eliasem Espadasem (22-6, 15 KO). Czerkaszyn od 2020 roku posiada polskie obywatelstwo. Było to już jego trzecie zwycięstwo za oceanem.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis