MMA PLGeorges St. PierreGeorges St. Pierre wskazał swój najpiękniejszy moment w karierze: Po tej nocy wszystko się zmieniło

Georges St. Pierre wskazał swój najpiękniejszy moment w karierze: Po tej nocy wszystko się zmieniło

Legendarny mistrz wagi półśredniej i średniej UFC Georges St. Pierre wskazał swój najpiękniejszy moment w zawodowej karierze. Kanadyjczyk jest uznawany przez wielu za najlepszego zawodnika MMA w historii, to i karierę miał niezwykle bogatą.

Który moment z tej jego przygody z mieszanymi sztukami walki okazał się najpiękniejszym w karierze?

Georges St. Pierre wskazał swój najpiękniejszy moment w karierze: Po tej nocy wszystko się zmieniło

W rozmowie z BT Sport, GSP zdradził, że najpiękniejszym momentem w jego karierze było zwycięstwo nad Mattem Serrą na UFC 83.

Walka ta odbyła się w kwietniu 2008 roku i była rewanżem za niespodziewaną porażkę Kanadyjczyka z Amerykaninem, do której doszło na gali UFC 69.

Rewanż ten odbył się w Montrealu i GSP mógł przy swojej publiczności wziąć rewanż na pyskatym Amerykaninie:

“Jest wiele pięknych momentów w mojej karierze, ale najpiękniejszy jest ten, kiedy pokonałem Matta Serrę w Montrealu na UFC 83. To był czas, kiedy ten sport nie był jeszcze społeczne akceptowany i media też omijały go szerokim łukiem. Ale po tej nocy wszystko się zmieniło. Była to też dla mnie świetna okazja, by wystąpić przed całą rodziną i przyjaciółmi.”

Zobacz także:

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Po minionej gali FEN 36 w Polsce szerokim echem odbiły się słowa prezesa Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka, który stwierdził, że mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki jest lepszym zawodnikiem MMA od byłego mistrza KSW i walczącego aktualnie z powodzeniem w UFC Mateusza Gamrota czy wieloletniego czołowego zawodnika tej kategorii w kraju Marcina Helda.

Narzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”! Zaskoczeni?

Kamila Wybrańczyk już dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Kamiszka” wystąpi na 12 edycji, gdzie zmierzy się z Anną Andrzejewską, która będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie. 

FAME MMA 13: Jacek Murański zmierzy się z Popkiem? Jest komentarz jednego z włodarzy!

To byłoby dopiero zestawienie i następny konflikt do rozwiązania. Jacek Murański kontra Popek Monster już w 2022 roku? Tego nie możemy wykluczyć! Jest też komentarz jednego z właścicieli FAME MMA.