MMA PLGeorges St. PierreGeorges St. Pierre o najbardziej przerażającym momencie w karierze: Nie chciałem tej walki, nie byłem gotowy!

Georges St. Pierre o najbardziej przerażającym momencie w karierze: Nie chciałem tej walki, nie byłem gotowy!

Legendarny Kanadyjczyk – Georges St. Pierre, który uważany jest przez wielu za najlepszego zawodnika MMA wszechczasów opowiedział o najbardziej przerażającym momencie w swojej karierze.

GSP był gościem Burta Watsona, gdzie ujawnił moment swojej kariery, w którym czuł największe przerażenie.

Georges St. Pierre o najbardziej przerażającym momencie w karierze: Nie chciałem tej walki, nie byłem gotowy!

Kanadyjczyk po 17 latach przyznał, że był “przerażony na śmierć” słysząc z ust Dany White’a, że w trzeciej swojej walce w UFC stoczy pojedynek z ówczesnym mistrzem i legendą MMA – Mattem Hughesem, który był też idolem GSP:

“W mojej trzeciej walce w UFC musiałem walczyć z Mattem Hughesem. Kiedy Dana White mi o tym powiedział, to myślałem, że to głupi żart. Nie wierzyłem w to i prawdę mówiąc nie chciałem tej walki. Byłem śmiertelnie przerażony. Nie chciałem z nim walczyć. Wiedziałem, że nie jestem jeszcze na to gotowy.”

I faktycznie tak było. Na gali UFC 50, GSP przegrał z Mattem Hughesem przez poddanie balachą na zaledwie sekundę przed końcem pierwszej rundy.

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.