MMA PLGeorges St. PierreGeorges St. Pierre o freakach: Nie jestem hejterem, oni się dostosowali do czasów

Georges St. Pierre o freakach: Nie jestem hejterem, oni się dostosowali do czasów

Legendarny były mistrz wagi półśredniej i średniej UFC Georges St. Pierre w rozmowie z JOE.co.uk przedstawił swój punkt widzenia na freak fighty. Jako podstawę wziął braci Paul – Jake’a i Logana.

Georges St. Pierre

Jake Paul ma za sobą znokautowanie w pierwszej rundzie Bena Askrena, a Logan przygotowuje się do walki pokazowej,, którą stoczy z legendarnym Floydem Mayweatherem Juniorem.

GSP uważa, że freaki dostosowują się do czasów i nie dziwi się, że wykorzystują swoją popularność nawet w sportach walki.

Georges St. Pierre o freakach: Nie jestem hejterem, oni się dostosowali do czasów

“Nie jestem jednym z hejterów. Uważam, że bracia Paul dobrze sobie radzą. Są świetnymi sportowcami i wykorzystują popularność i zarabiają na tym pieniądze. Trzeba się z tego cieszyć. Mój przyjaciel Jean Pascal trenował z jednym z tych braci w Puerto Rico. Obaj na pewno mocno trenują i ciężko pracują nad umiejętnościami. Mamy nową erę mediów społecznościowych i sam wiesz jak to działa, dostosowali się do czasów. Kto by tego nie wykorzystał? Robią to, bo są popularni.”

GSP uważa jednak, żeby braci Paul nie traktować jako zawodowców:

“Błędnym jest myślenie o tym, że mogliby konkurować z elitą boksu lub MMA. To nieprawda, mimo tego, że są dobrymi sportowcami. Uważam, że będą się polepszać w sportach walki. Jeden z nich walczy nawet z Floydem Mayweatherem Juniorem, ale on jest dużo niższy i jest już na emeryturze, więc to nie to samo, kiedy walczył normalnie. To nie będzie prawdziwa walka jak o mistrzostwo.”

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis