MMA PLBoksGeorges St. Pierre miał ofertę walki w boksie z Oscarem de la Hoyą! Walkę zablokował… Dana White!

Georges St. Pierre miał ofertę walki w boksie z Oscarem de la Hoyą! Walkę zablokował… Dana White!

Foto: Facebook/ Georges St. Pierre

Uznawany przez wielu za najlepszego zawodnika MMA w historii Georges St. Pierre miał ofertę walki w bokserskim ringu! 40-letni Kanadyjczyk mógł zmierzyć się z Oscarem de la Hoyą, ale starcie to zablokował… szef UFC Dana White!

Propozycję walki dla GSP złożyła organizacja Triller Fight Club, na której to doszło do pamiętnej walki youtubera Jake’a Paula z byłym mistrzem Bellatora i One Championship Benem Askrenem.

Georges St. Pierre miał ofertę walki w boksie z Oscarem de la Hoyą! Walkę zablokował… Dana White!

Propozycję walki dla GSP potwierdził szef Triller Fight Club – Ryan Kavanaugh. Przyznał on, że taka propozycja pojawiła się na negocjacyjnym stole, ale występ Kanadyjczyka zablokował Dana White.

Szef UFC powołał się na obowiązujący St. Pierre’a kontrakt zawodniczy, który mimo przejścia Kanadyjczyka na sportową emeryturę, ciągle jest ważny, bo gwarantuje UFC wyłączność na jego występy.

Przypominamy, że Georges St. Pierre ostatnią walkę w MMA stoczył w listopadzie 2017 roku, kiedy to na gali UFC 217 znokautował w trzeciej rundzie Michaela Bispinga sięgając po tytuł mistrzowski wagi średniej.

Wcześniej GSP był wieloletnim dominatorem w niższej kategorii wagowej – półśredniej, gdzie wygrał 12 walk z rzędu, choć jego ostatnia konfrontacja w tej dywizji – z Johnym Hendricksem – ciągle jest uznawana przez wielu fanów za zakończoną kontrowersyjną decyzją sędziów.

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Andrzej Kostyra o walce Don Kasjo-Parke: Stawiałem na Kasjo i on w moim odczuciu wygrał! A jak wy punktowaliście?

Andrzej Kostyra szanowany komentator bokserski oraz dziennikarz miał szansę na spokojnie zobaczyć walkę wieczoru FAME MMA 10. Zdanie Andrzeja zwycięzcą w tym starciu powinien zostać Kasjusz Życiński.

Babilon MMA 22 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotni wieczór odbędzie się gala Babilon MMA 22. Wydarzenie transmitowane będzie na antenach Polsatu.