MMA PLGeorges St. PierreGeorges St. Pierre jak Cristiano Ronaldo! Ma swój posąg za życia!

Georges St. Pierre jak Cristiano Ronaldo! Ma swój posąg za życia!

Legenda mieszanych sztuk walki i mistrz dwóch dywizji wagowych UFC Georges St. Pierre jak Cristiano Ronaldo! Kanadyjczyk doczekał się swojego posągu!

Georges St. Pierre

W środę w jego rodzinnej miejscowości St-Isidore w Quebec w Kanadzie odsłonięty został posąg z jego podobieństwem. Na uroczystości obecny był sam GSP!

Georges St. Pierre jak Cristiano Ronaldo! Ma swój posąg za życia!

St. Pierre odniósł się do tej wyniosłej w jego życiu chwili związanej z odsłonięciem jego posągu zamieszczając w mediach społecznościowych osobisty wpis:

“Jestem zaszczycony tym, w jaki sposób upamiętniła mnie rodzinna miejscowość. Mam nadzieję, że Place GSP będzie przestrzenią do inspiracji i spotkań dla każdego pokolenia oraz zostanie symbolem wytrwałości, szczególnie dla młodych ludzi, którzy walczą o swoje marzenia.” – napisał Kanadyjczyk.

Co jednak ciekawe, według wielu głosów posąg GSP wygląda jak… były prezydent USA Barack Obama:

GSP jest kolejnym sportowcem z najwyższej półki, który ma już swój posąg za życia. Wcześniej podobnego zaszczytu dostąpił najlepszy piłkarz w historii Cristiano Ronaldo. Jego posąg także wzbudził wiele kontrowersji:

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan! Poleciał?

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.06.2021]

Przed nami kolejny weekend z MMA. Będzie się działo naprawdę sporo! Już w nocy z czwartku na piątek kolejną walkę w bieżącym sezonie PFL stoczy Marcin Held (27-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis