MMA PLDana WhiteGdzie numerowane gale UFC? Dana White wskazał interesujące go lokalizacje!

Gdzie numerowane gale UFC? Dana White wskazał interesujące go lokalizacje!

Foto: Facebook/ Dana White

Gdzie odbędą się najbliższe numerowane gale UFC? Prezes największej organizacji MMA na świecie zdradził miasta, którymi jest zainteresowany.

Wygląda na to, że UFC może już powoli wracać do normalności z czasów przedpandemicznych. Dotychczas większość swoich imprez amerykański gigant organizował albo w Las Vegas w instytucie UFC Apex albo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na wyspie Yas.

Teraz pokaże się wreszcie w wielu amerykańskich miastach.

Gdzie numerowane gale UFC? Dana White wskazał interesujące go lokalizacje!

UFC w ostatnim czasie zorganizowało już dwie numerowane gale w innych miejscach, niż wskazane powyżej. Gala UFC 261 odbyła się w Jacksonville na Florydzie, UFC 262 w Houston w Teksasie,, a UFC 263 odbędzie się w Phoenix w Arizonie.

To jednak nie koniec wycieczek UFC do dużych amerykańskich miast. Dana White w rozmowie z Bleacher Report wskazał kolejne lokalizacje, w których niedługo zobaczymy UFC:

“Na ostatniej konferencji potwierdzałem, że gale z cyklu Fight Night chcę zostawić w UFC Apex, ale szukamy nowych miejsc dla gal numerowanych. We wrześniu celuję w Boston, Dallas, Anaheim, Fort Lauderdale, Newark – te miejsca. Nie wiem jak to będzie wyglądało z pandemią, ale te miejsca mamy na oku.”

Zobacz także:

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma!

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

FEN 34: Bójka po ważeniu! Jacek Murański został zaatakowany! [WIDEO]

Odkąd Jacek Murański pojawił się w świecie sportów walki to nie możemy narzekać na brak wydarzeń. Do niecodziennej sytuacji doszło po oficjalnym ważeniu gali FEN 34. Starszy z Murańskich musiał odeprzeć atak YouTubera – Jacka Frosta.