Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMA“Gdyby nie ten wywiad, to nie napisałbym do was!” – FAME przypomina wypowiedź Wiewióra w Polsacie

“Gdyby nie ten wywiad, to nie napisałbym do was!” – FAME przypomina wypowiedź Wiewióra w Polsacie

Organizacja FAME MMA przypomina wypowiedź swojego mistrza – Maksymiliana “Wiewióra” Wiewiórki, której udzielił w Polsacie. Po tym “wywiadzie” jak to nazwano, Wiewiór w ogóle zdecydował się napisać do FAME MMA w sprawie potencjalnej walki.

FAME przypomina wypowiedź Wiewióra w Polsacie

Sytuacja o której mowa miała miejsce podczas wczorajszego programu Face2Face, gdzie oglądaliśmy m.in. właśnie Wiewióra i Arkadiusza Tańculę, których czeka walka o pas mistrzowski kategorii średniej na najbliższej gali FAME 18.

Przypominamy, że gala FAME MMA 18 odbędzie się już 20 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

Wiewiór w Polsacie

Wypowiedź Wiewióra w Polsacie miała miejsce w 2016 roku w trakcie protestów po zatrzymaniu 25-latka i śmierci na komisariacie we Wrocławiu. Wspomnienie tego wywiadu oraz wczorajszy komentarz zawodnika możecie obejrzeć poniżej:

“Gdyby nie ten wywiad, ja do Was bym w ogóle nie napisał, że chcę walkę. Przez ten wywiad napisałem. Napisałem, że jestem znany z tego wywiadu, a oni napisali, że wyjebane w ten wywiad ale są zainteresowani bo duży kontra mały (chodzi o pierwszą walkę Wiewióra w FAME MMA, gdzie zmierzył się z kulturystą -> TUTAJ). Ale w ogóle bym nie napisał, gdyby nie ten wywiad.”

Cały program Face2Face z udziałem Wiewióra i Tańculi do obejrzenia poniżej:

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis