MMA PLFAME MMAGdy przedtreningówka wejdzie za mocno! Wejście Zusje do klatki na FAME MMA 6 [WIDEO]

Gdy przedtreningówka wejdzie za mocno! Wejście Zusje do klatki na FAME MMA 6 [WIDEO]

FAME MMA 6 jest już historią. Oprócz interesujących walk i zaskakujących rozstrzygnięć w niektórych z nich, uwagę obserwatorów zwróciła Kamila “Zusje” Smogulecka, a konkretnie jej energiczne zachowanie.

Walką wieczoru wspomnianego wydarzenia był pojedynek pań pomiędzy Martą Linkiewicz oraz Kamilą Smogulecką. Wspomniana rywalizacja nie miała w sobie za dużo techniki, lecz mimo to zawodniczki pokazały się z dobrej strony, tworząc emocjonujący pojedynek. Po przewalczeniu siedmiu minut sędziowie orzekli wygraną “Linkimaster”.

Bardziej od samego werdyktu ludzie byli zaintrygowani zachowaniem “Zusje”. Ta bowiem już od wyjścia do klatki reagowała bardzo energicznie. Jej zachowanie nie zmieniło się podczas samego starcia, gdzie często uśmiechała się do rywalki. Również po konfrontacji Smogulecka bardzo nietypowo opowiadała o swojej wydarzeniach sprzed kilku minut.

Czytaj także: AdBuster zwariował po wygranej z Ozdobą na FAME MMA 2: Czuję się jak Binkowski [WIDEO]

Wielu obserwatorów dość negatywnie wypowiedziało się na temat Smoguleckiej. Ich zdaniem zachowanie zawodniczki sugerowało, iż jest ona pod wpływem narkotyków. Sama zainteresowana nie odniosła się na razie do takich zarzutów.

Fragmenty wyjścia “Zusje” do klatki: