MMA PLUFCGastelum zawalczy z Hermanssonem na “Wyspie Walk”

Gastelum zawalczy z Hermanssonem na “Wyspie Walk”

Kelvin Gastelum zawalczy z Jackiem Hermanssonem na słynnej “Wyspie Walk”. Jest już data pojedynku! Walka Amerykanina ze Szwedem będzie głównym starciem całej imprezy.

“Wyspa Walk” jest owiana tajemnicą przez UFC. Największa organizacja MMA na świecie skrzętnie ukrywa wszelkie informacje na temat tego miejsca. “Wyspa Walk” ma być odosobnioną areną walk. Najczęściej będą na niej występować zawodnicy z Europy, którzy mają problem z dostaniem się na teren Stanów Zjednoczonych.

Gastelum zawalczy z Hermanssonem na “Wyspie Walk”

Starcie zawodników wagi średniej będzie walką wieczoru gali UFC zaplanowanej na dzień 18 lipca. Pojedynek ten został potwierdzony przez ESPN.

Kelvin Gastelum (15-5) wystąpi pierwszy raz w roku 2020. Zwycięzca “The Ultimate Fighter 17” ostatni raz walczył w listopadzie zeszłego roku. Na gali UFC 244 w Nowym Jorku przegrał niejednogłośnie na punkty z Darrenem Tillem. Wcześniej Amerykanin przegrał pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi średniej z Israelem Adesanyą. Tamten pojedynek uznano za jeden z najlepszych w MMA w roku 2019.

Jack Hermansson (20-5) znajdował się w serii czterech zwycięstw z rzędu i był stawiany w roli pretendenta do tytułu mistrzowskiego. Szwed przegrał jednak we wrześniu zeszłego roku z Jaredem Cannonierem przez TKO. 31-latek podobnie jak Gastelum będzie starał się odbić od porażki.

Który zawodnik jest Waszym faworytem w tym pojedynku?

Zobacz także:


Rewanż Namajunas z Andrade przeniesiony. Jest nowy termin walki!

Rewanż Rose Namajunas z Jessicą Andrade przeniesiony. Jest nowa konkretna data pojedynku na szczycie pretendentek w dywizji słomkowej UFC.

KSW złoży ofertę Jonesowi! Czy mistrz UFC dołączy do polskiego giganta?

KSW złoży ofertę Jonowi Jonesowi! Taką informację przekazał jeden z właścicieli Federacji KSW Martin Lewandowski. Sternik polskiego giganta wyznał, że jeśli “Bones” ostatecznie odejdzie z UFC, to KSW przedstawi swoją propozycję współpracy.

Pasternak odpowiada Różańskiemu: Nie mam jaj? Boję się go? To jest śmieszne!

Maciej Różański zamieścił wpis, w którym zaatakował Michała Pasternaka zarzucając mu unikanie pojedynku. Teraz ten drugi odpowiedział.