MMA PLADCCGarry Tonon rywalem Mateusza Gamrota w pierwszej rundzie mistrzostw świata ADCC

Garry Tonon rywalem Mateusza Gamrota w pierwszej rundzie mistrzostw świata ADCC

Dwóch niepokonanych zawodników MMA będzie rywalizować podczas pierwszej rundy grapplerskich mistrzostw świata ADCC w Anaheim! Jak wynikło z losowania Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) w 1/8 finału turnieju zmierzy się z Garrym Tononem (5-0)

Garry Tonon rywalem Mateusza Gamrota
Foto: Mateusz Gamrot Instagram

Tonon to utytułowany grappler. Wygrywał mistrzostwa Ameryki Północnej ADCC, mistrzostwa panamerykańskie IBJJF czy kilkukrotnie Eddie Bravo Invitional. Jak dotąd Amerykanin stoczył też pięć walk w formule MMA. Wszystkie miały miejsce pod banderą azjatyckiego giganta ONE Championship i były kończone przez Tonona przed czasem.

W ostatnich przygotowaniach do turnieju Polakowi pomaga Łukasz Rajewski.

Tak prezentuje się drabinka kategorii do 77 kg, w której wystąpi “Gamer”:

Rywali poznali także inni reprezentanci Polski. W kategorii do 88 kg przeciwnikiem Adama Wardzińskiego będzie Mike Perez z USA.

W najcięższej kategorii, czyli powyżej 99 kg, rywalizować będzie Mateusz Juskowiak. Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie został Amerykanin Orlando Sanchez.

Jeśli chodzi o kobiety to tutaj drabinka turniejowa liczy tylko osiem zawodniczek. Livia Giles (z domu Głuchowska) w pierwszej rundzie zmierzy się z Brazylijką Biancą Vasillio.

Początek zmagań w turnieju dziś od godz. 19:00. Transmisja dostępna na portalu FloGrappling (subskrypcja miesięczna – koszt $29,99, przy subskrypcji rocznej $12,49 za miesiąc).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis