MMA PLCiekawostkiGang byłego zawodnika MMA przed sądem! Znamy go między innymi z KSW!

Gang byłego zawodnika MMA przed sądem! Znamy go między innymi z KSW!

Gang byłego zawodnika MMA stanie przed sądem! Oskarżonym, wśród których jest znany z występów w ringu i klatce Rafał M. pseudonim “Kulturysta”, grozi 15 lat więzienia!

Oskarżonymi przez prokuratorów z Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie oraz funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji jest piątka mężczyzn: Rafał M. ps. “Kulturysta”, “Kulti”, Mirosław B., ps. „Dziobak”, Dariusz Ś. ps. „Enty”, Petro M. oraz Robert B., ps. „Lipek”.

Gang byłego zawodnika MMA przed sądem! Znamy go między innymi z KSW!

Gangowi i osobom wyżej wymienionym zarzuca się popełnienie kilkunastu czynów polegających na utworzeniu, kierowaniu oraz przynależności do zorganizowanej grupy przestępczej kwalifikowane z art. 258 par. 1 i 3 kk oraz popełnieniu przestępstw związanych z użyciem groźby bezprawnej lub przemocy – m.in. rozbojów, wymuszeń rozbójniczych, pobić, wymuszeń zwrotu wierzytelności, obrotu kokainą.

WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE PRZECZYTACIE NA STRONIE WIDAL.PL, GDZIE SZCZEGÓŁOWIEJ OPISANO METODY DZIAŁANIA GANGU -> TUTAJ.

“Kulturysta” przez wiele lat walczył w KSW

Rafał M. był zawodnikiem MMA w latach 2007-2016. Stoczył dla najlepszej organizacji w Europie – KSW, osiem walk. Ponadto walczył dla czołowej organizacji rosyjskiej M-1. Ostatnią walkę zawodową stoczył w 2016 r. od tamtego czasu mało było wiadomości gdzie przebywa zawodnik.

Zobacz także:

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie. 

Czy zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze?

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.

Co Borys Mańkowski powiedział o wojnie medialnej z Marcinem Wrzoskiem?

W najbliższą sobotę w drugiej walce wieczoru gali KSW 53 Borys Mańkowski (20-8-1) i Marcin Wrzosek (14-6) postarają się w klatce rozwiązać medialny konflikt, z którym mamy do czynienia w ostatnim czasie.