MMA PLUFCGane zabiera głos po bolesnej przegranej z Jonesem na UFC 285!

Gane zabiera głos po bolesnej przegranej z Jonesem na UFC 285!

W miniony weekend odbyła się gala UFC 285. W walce wieczoru Ciryl Gane stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji Ultimate Fighting Championship w wadze ciężkiej. Nie udało mu się to, ponieważ w pojedynku o ten tytuł przegrał w 1 rundzie z Jon Jonesem.

“Bon Gamin to były tymczasowy mistrz UFC w wadze ciężkiej. Walczył w organizacji TKO, a obecnie toczy pojedynki dla UFC. W UFC zadebiutował w sierpniu 2019 roku podczas UFC Fight Night wygraną walką z Raphaelem Persona. W okrągłej klatce jednej z największych organizacji na świecie stoczył 10 pojedynków przegrywając tylko dwa. Wygrywał tam z takimi zawodnikami jak m.in Junior Dos Santos, Derrick Lewis czy Aleksander Wołkow. Ostatni pojedynek w UFC miała miejsce podczas UFC 285 przegrywając z Jon Jonesem.

Ciryl Gane na temat przegranej!

W wywiadzie dla BT Sport Ciryl Gane postanowił wypowiedzieć się na temat ostatniej przegranej walki. Powiedział tam, dlaczego ta porażka jest dla niego bardzo bolesna.

Jestem naprawdę zawiedziony i zły na siebie. Zabrałem moim sparingpartnerom, trenerom, wszystkim dookoła sporo czasu, a poszło mi bardzo źle. Jestem na to wściekły. (…) Wracam prosto na matę. Porażka z Francisem Ngannou była w porządku, bliska walka, więc można się było z tym pogodzić. Teraz naprawdę mocno przegrałem. Po raz pierwszy przegrałem…

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis